7 листопада завершився великий благодійний тур Ірини Білик українськими містами. Співачка разом із колегою Сергієм Мироненком назвали його “Українська душа” й збирали кошти на 10 автівок для 95 ДШБ. Між тим сама Ірина та двоє її синів нині перебувають далеко за межами України.
Гліб Оверчук
Первістка Білик народила від красеня-моделі Андрія Оверчука ще в 1999 році. З татом хлопчика зірка розлучилася за 4 роки спільного життя. В обліковому записі акаунту 24-річного Гліба нині вказується місце перебування – Іспанія.
Схоже, переїзд кардинально вплинув і на особисте життя зіркового нащадка. Майже рік він зустрічається з іноземкою Карлою. Коли мешкав на батьківщині, поряд із Глібом завжди була Аліса. Пара жила разом кілька років поспіль, Ірина вважала дівчину невісткою і вимагала офіційного одруження та появи онуків.
Табріз Ахмадов
Схоже, Гліб пішов стопами мами й не поспішає себе зв’язувати шлюбними зобов’язаннями. Білик уперше офіційно одружилася лише у 2015 році, хоча до цього мала чимало тривалих романів із відомим чоловіками.
8 грудня того ж року знаменитість приголомшила новиною про народження другого синочка Табріза від законного чоловіка Аслана Ахмадова. На той момент матусі було вже 45 років, тож вона народжувала не сама, а довірила цю справу сурогатній матері. У 2021 році пара розлучилася.
Табріз, як і його старший брат, нині мешкає в Іспанії. Хлопчику 8 років, і він відвідує 2 клас. Матуся планувала дати дитині освіту в київській школі Монтессорі, та клята війна зруйнувала всі плани.