Сестра Софії Ротару Ауріка мешкає у старовинному будинку: 4-кімнатну квартиру довелося робити з нуля

Квартира Ауріки Ротару знаходиться у центрі міста у старовинному будинку на 3 поверсі. Довелося докласти чимало зусиль, щоб довести це захаращене приміщення до ладу.

Будинок сестрі Софії Ротару відразу припав до вподоби. Було в ньому щось величне. До того ж розташований у самому центрі, тож ніколи нікуди не запізнишся.

Зробили все так, як собі запланували господарі. Передпокій з’єднується з холом, кухнею та вітальнею. Є робочий кабінет, спальні. Інтер’єр підібрано у зелено-коричневих відтінках, які чудово гармоніюють з великою кількістю квітів.

Ауріка Ротару показала шикарну квартиру в старовинному будинку

Серед орхідей є й вазони з помідорами та перцями. Особливо багато насаджень на заскленому балконі. Зелений колір Ротару обрала не випадково, адже він дозволяє розслабитися після важкого дня.

Понад рік тривав ремонт в оселі зірки. Ремонтували сам старий будинок, замінювали дах, висушували стіни. Щоб облаштувати все, як слід, родина запросила на допомогу не лише дизайнера, але й архітектора, адже воліли зробити перепланування.

Ауріка Ротару показала шикарну квартиру в старовинному будинку

Врешті усе вийшло так, як планували господарі. Меблі не купували, а зробили на замовлення, щоб ідеально вписувалися в інтер’єр. Їх не дуже багато, але все розставлено до ладу.

Ліжко є постійною мрією господині. Так хочеться повалятися в ньому якомога довше, та, на жаль, не виходить. Буває, що цілий день Ауріка мріє якомога швидше дістатися власної спальні, щоб перепочити.

Ауріка Ротару показала шикарну квартиру в старовинному будинку

На кухні розмістилася колекція корівок. Дитинство Ауріки минуло в селі, тож ці тваринки їй дуже близькі. Спочатку з’явилися керамічні фігурки, а далі черга дійшла і до м’яких іграшок. Тож згодом зібралася ціла ферма.

Схожі статті

Реус хоче повернутись до Налчаджиоглу, а він – розважається з іншими: що відбувається у зірковому шлюбі?

Останні декілька місяців шанувальники уважно стежать за подіями, що відбуваються у шлюбі Мурата Налчаджиоглу та його обраниці Лілії Реус. Зіркова пара натякає на розлучення.

Пісні картопляно-вівсяні котлетки: ситна та смачна закуска, від якої мій чоловік просто мліє. Готую щодня

Б'ємось об заклад, що настільки смачних котлет ви ще ніколи не куштували. Кожен, хто спробує цей пісний рецепт, здивується, що страви без м'яса можуть бути настільки апетитними.

Довелось 300 кілометрів подолати майже пішки: Педан пригадав, як Притула “кинув” його з Фреймут напризволяще

Іноді дружні жарти можуть переходити будь-які межі. Відомий український ведучий Олександр Педан пригадав, як одного разу опинився з Фреймут у чужому місті без грошей через Притулу.