Добринін після розлучення з Дашею Квітковою не забуває про сина: Нікіта з 2-річним Левом усе роблять разом

Подружнє життя Даші Квіткової з Нікітою Добриніним не склалося. Але це не привід для припинення спілкування татуся з 2-річним первістком Левом.

З викладених у соцмережу світлин можна зробити висновок, що блогер Нікіта Добринін обожнює свого сина й частенько з ним бачиться не лише десь у парку чи кафе, але й вдома. Ось татусь закинув маля на спину, а сам відтискається від підлоги, похвалившись:

“І в мене тепер є справжній партнер з тренувань. Вже мрію, коли поведу сина на джиу чи бокс”.

А після тренувань Нікіта з Левом разом вдалися до гігієнічних процедур. Дуже добре, що батьки хлопчика порозумілися, й Даша не перешкоджає спілкуванню малюка з татком. Адже це, найперше, важливо саме для Лева.

Нікіта Добринін показав свого 2-річного сина Лева

І хоча Квіткова з Добриніним ще мають якісь претензії одне до одного, але на стосунках з дитиною це не відображається. Нещодавно Нікіта сповістив, що вони після офіційного розлучення ще й розвінчалися. А Даша ще раніше пояснювала, чому звернулася до суду за розподілом спільного майна.

Нікіта Добринін показав свого 2-річного сина Лева

Такі посиденьки татуся з синочком є не поодинокими. Нікіта регулярно бере малого до себе з ночівлею. Недарма ж демонструє однакові піжами. А ще забирає Лева з дитсадочка. Щоправда, після зміни іміджу (Добринін позбувся бороди) малюк ледве впізнав татуся. Ще й ручками по щоках провів, щоб переконатися, що це саме рідна людина.

Нікіта Добринін показав свого 2-річного сина Лева

У липні Леву минуло 2 рочки. У цей щасливий для хлопчика день поряд були й мама, й тато, попри те, що подружжя не живе разом із січня. Даша влаштувала для синочка гучну вечірку, запросивши гостей. Напевно, серед усіх зіркових гостей, що прийшли привітати іменинника, для Лева найважливішим усе-таки був татусь.

Схожі статті

Рейтинг найскандальніших розлучень 2023: побили горщики зі своїми половинками Трінчер, Собчук, Вірастюк

2023 рік не став виключенням. Деякі зірки створили сім'ї, але знайшлися й ті, які прийняли рішення розстатися назавжди. Часто-густо розлучення супроводжуються висловленням претензій.

Хрумкі вафельні трубочки на сковороді – це реально навіть без вафельниці! Простий рецепт отримала у спадок

Ароматні та хрумкі вафлі зі згущеним молоком можна приготувати навіть без використання додаткових девайсів. Розповідаємо про секретний рецепт смачного десерта.

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.