Олексій Суханов показав, як виглядав 14 років тому: з віком лише міцніше, краще і дорожче (ФОТО)

Довгий час Олексій Суханов розривався між двома країнами, працюючи на московському РЕН ТВ та київському каналі "Україна". Нині заякорився в нашій країні. Натомість із ностальгією пригадує молодість.

Схоже, Олексій Суханов займається не лише інтерв’ю з відомими людьми, але й опановує комп’ютерні програми. Останнім часом блогер виклав у свій Інстаграм дві світлини, на яких зовсім молодий.

Багато підписників захопилися красою улюбленого ведучого, навіть не порівнявши світлин. На одній Олексій виглядає справжнім італійським франтом, хоча в реальному житті набагато скромніший. На іншій взагалі схожий на якогось індуса. В обох випадках Суханов отримав купу компліментів:

“Уфф, гарненький стиляга!”

“Красунчик наш!”

“Який сексі мен!”

“Фото супер, дуже гарний!”

І тільки невелика кількість уважних підписників акаунту блогера втямила, що обидві світлини зроблені за допомогою штучного інтелекту ШІ. Олексій натякнув на це:

“…новітні ефекти дарують нову молодість з трохи індуським корінням. А це вже реальна молодість! Реальна світлина, на якій мені 35! Виходить, 14 років тому”.

Отже, найпросунутіші користувачі мережі відзначили:

“Що за програмка?”

“Ненавиджу фільтри”.

“Припиняй! Ти зараз набагато гарніший”.

“А Ви, пане Суханове, справжній пустун. Погратись прикольно, але мене трохи підтошнює, коли дорослі люди роблять себе фільтрами й ШІ до лялькового лука постійно. Краще доглядати за собою і там світло-тінь в настройках правильно виставити, ніж домальовувати, бо втрачається цінність моментів і самих фото, як відображення дійсності”.

Олексій Суханов показав себе в молодості

Тим, хто хоче побачити справді молодого Суханова без будь-яких комп’ютерних обробок, пропонуємо подивитись на обкладинку “Теленедели” зразка 2012 року, коли Олексій ще мешкав у москві разом зі своєю дружиною.

Олексій Суханов показав себе в молодості

Схожі статті

Мій чоловік обожнює цю страву: картопля запечена з сосисками, помідорами та сиром. Дуже смачно та ситно

Рецепт приготування ароматної та ситної запіканки із картоплею, сосисками, помідорами та твердим сиром. Усе це запікається у духовці і виходить дуже смачно.

Листкові трикутнички з сиром краще будь-яких булочок: готую просто, швидко та дешево на перекус та у дорогу

Такі смачні трикутнички зробити набагато легше, ніж класичні дріжджові булочки, тому що немає потреби загортати кожний витвір окремо. Це робиться досить швидко, про що ми й розповімо.

Юрій Ткач поділився фотографією зі своєю донькою: маленька копія коміка уже показує свої акторські здібності

Відомий український комік Юрій Ткач поділився світлинами своєї доньки. На фотографіях видно вражаючу схожість доньки зі своїм талановитим батьком.