Дантес готує сніданок для малих Кацуріних, Дорофєєва бавиться: в експодружжя двоє дітей на двох (ФОТО)

Шлюб Володі Дантеса з Надею Дорофєєвою тривав 7 років. Дітей вони так і не нажили. Натомість тепер залюбки няньчаться з малюками Міші та Даші Кацуріних. Отака іронія долі.

Якщо зазирнути в Інстаграми Наді Дорофєєвої, Володі Дантеса, а також їхніх нинішніх половинок Міші та Даші, можна побачити чимало світлин із дітьми. Раніше подружжя Кацуріних ростило їх разом, а після розлучення діти перебувають то в оселі мами, то в тата.

Володимир Дантес

Дашу дуже тішить, що Дантес, який раніше ніколи не мав досвіду спілкування з поколінням, що зростає, легко знайшов спільну мову з Сашею та Іванком. Володю частенько можна побачити на кухні будинку, який нещодавно зняла молодичка.

Дантес і Дорофєєва няньчать дітей Кацуріних

Колишній Дорофєєвої тепер готує малечі сніданки та вечері, а дітлахи уважно спостерігають за процесом. Даша деякий час провела з дітьми в Польщі, але тепер прийняла рішення повернутися в Україну.

Дантес і Дорофєєва няньчать дітей Кацуріних

Володя вже встиг звозити Кацуріну з малечею до своїх батьків. На Західній Україні відзначили день народження мами співака, а іменинниця радо поспілкувалася з братиком та його старшою сестричкою.

Надя Дорофєєва

Дантес і Дорофєєва няньчать дітей Кацуріних

Трапляється, що Міша Кацурін забирає дітей до себе. Тоді з ними доводиться возитися Наді. Вони разом гуляють вулицями міста, відвідують кондитерську. Дворічний Іванко тримається за ручку Дорофєєвої, не усвідомлюючи, що перебуває поряд зі справжньою зіркою. 7-річна Саша тим часом зайнята тортиком.

Дантес і Дорофєєва няньчать дітей Кацуріних

А ось Надя виклала відео, як маленький синочок її нинішнього чоловіка бавиться разом із ними на ліжку. Спочатку малюк намагався причесати татка, та оскільки волосся на голові у Міші обмаль, довелося перемикнутися на Надю. Тут уже Іванку було де розвернутися.

Схожі статті

Реус хоче повернутись до Налчаджиоглу, а він – розважається з іншими: що відбувається у зірковому шлюбі?

Останні декілька місяців шанувальники уважно стежать за подіями, що відбуваються у шлюбі Мурата Налчаджиоглу та його обраниці Лілії Реус. Зіркова пара натякає на розлучення.

Пісні картопляно-вівсяні котлетки: ситна та смачна закуска, від якої мій чоловік просто мліє. Готую щодня

Б'ємось об заклад, що настільки смачних котлет ви ще ніколи не куштували. Кожен, хто спробує цей пісний рецепт, здивується, що страви без м'яса можуть бути настільки апетитними.

Довелось 300 кілометрів подолати майже пішки: Педан пригадав, як Притула “кинув” його з Фреймут напризволяще

Іноді дружні жарти можуть переходити будь-які межі. Відомий український ведучий Олександр Педан пригадав, як одного разу опинився з Фреймут у чужому місті без грошей через Притулу.