Тоня Матвієнко показала зворушливі архівні кадри з Ніною Матвієнко, де мама співає: легендарна жінка

Біль втрати легенди української музики Народної артистки України Ніни Матвієнко ще довго буде краяти серця багатьох українців. Що вже казати про рідних великої співачки...

От вже й 40 днів пройшло з того сумного дня, коли не стало прекрасної людини, щирої,  душевної, світлої та легендарно жінки Ніни Митрофанівни Матвієнко.

Українська співачка та донька пані Ніни Тоня Матвієнко дала можливість своїм прихильникам та шанувальникам доторкнутися до пам’яті про маму, опублікувавши зворушливі архівні кадри та відео зі своєю матір’ю, легендарною співачкою Ніною Матвієнко. Відео, де мама співає, вражає не тільки вокальною майстерністю, але й викликає хвилю емоцій серед прихильників доньки та матері.

Тоня Матвієнко
Тоня Матвієнко показала архівні фото та відео мами

Ніна Матвієнко завжди вважалася яскравою і талановитою особистістю. Її голос здатний був розчулити та зачарувати кожного, хто хоче раз чув його звучання. Творчість великої співачки стала справжнім скарбом для української музичної культури, а її внесок у розвиток вітчизняної пісенної традиції невимірний.

Однак, крім сцени, Ніна Матвієнко завжди була і люблячою матір’ю. Зрозуміло, що зараз, коли співачки вже немає серед нас, її близькі та рідні, а особливо донька Тоня Матвієнко, найбільше відчувають цю велику втрату. У свої соціальні мережі Тоня тривалий час не виходила після того, як маму поховали. І тільки нещодавно вона відповіла на питання про самопочуття:

“Як я? Ніби час зупинився”

Втім вона змогла знайти в собі сили та поділитися фотографіями та відео з архіву, де збережені теплі миті разом із матір’ю.

Що особливо вражає, так це те, з якими теплими емоціями Тоня пригадує свою матір. Вона не лише поділяє творчість Ніни з прихильниками, але і показує, як вона була вдома, у звичайних родинних ситуаціях. Такі особисті миті залишають в душі глядачів світлу пам’ять про дійсно народну артистку Ніну Матвієнко.

Схожі статті

Наталія Могилевська вперто приховує вагітність, але живіт вже не сховати: хто може буде щасливим батьком?

Здавалося б, у часи, коли багато знаменитостей діляться всіма етапами свого життя з громадськістю, вибір Наталії Могилевської залишати в таємниці цю інтимну подію стає несподіваним та цікавим ходом.

Домашні просто обожнюють ці рулетики: закуска з бекону, сиру та яєць. Рецепт дуже смачної та ситної страви

Ідеальна страва для будь-якого заходу – рулетики з бекону, сиру та яєць. У цьому рецепті поєднуються хрусткий бекон, ніжний сир та яйця, створюючи чудову закуску.

Рецепт на мільйон: яблучний пиріг з кремом-суфле готую напрочуд швидко, а смак такий, що язика проковтнеш

До поки що яблука не втратили при зберіганні свої смакові властивості та аромат, потрібно приготувати такий смачний та ніжний яблучний пиріг у поєднанні з кремом-суфле.