Остапчук показав, як виглядав у молодості: перед червоною сорочкою та краваткою було неможливо встояти

Володимир Остапчук змінює дружин немов рукавички. Здається, замолоду уманчанин так само змінював щодня сорочки. Найулюбленішим кольором, схоже, в парубка був червоний.

Дитинство шоумена Володимира Остапчука минуло у Вінниці. Хлопчик дуже гарно навчався у школі. Учень завжди приносив додому виключно вищі бали. От тільки у 5-му класі раптово перетворився на двієчника.

Підліток страждав на дислексію. Через цей діагноз Вова не міг читати книжки, абсолютно не розумів значення слів. В Остапчука шалено боліла голова. З настанням пубертатного періоду хвороба відступила.

Володимир Остапчук показав, як виглядав у юні роки

Вова знову почав гарно вчитися й багато читати, залюбки відвідуючи бібліотеку, в якій директоркою була його бабуся. Школу учень закінчив уже з золотою медаллю. На випускному однокласники весь час просили медаль, щоб сфотографуватися. То ледве не втопили її у фонтані.

Остапчук володіє французькою та англійською мовами. Причому англійську вивчив на спір. Тепер дуже вдячний за подібний поштовх. Ведучий і зараз продовжує удосконалювати навички ділової англійської.

Володимир Остапчук показав, як виглядав у юні роки

Хлопчик із дитинства любив усі речі розкладати по своїх місцях. Для нього принципово, щоб нічого ніде не валялося й не було безладу. В дитинстві Володю одягала мама, прищепивши любов до хорошого одягу. Отож і бачимо юнака в червоній сорочці й краватці в тій же колірній гамі.

Поряд на світлині син Остапчука Еван, який неймовірно схожий на татуся, коли тому було 24 роки. З інших дитячих світлин можемо переконатися, що хлопчик і татусь у дитинстві були практично на одне обличчя.

Володимир Остапчук показав, як виглядав у юні роки

На жаль, нині батько дуже рідко навідується в Канаду, де мешкають його діти разом із мамою й першою дружиною Остапчука. Та шоумен регулярно ділиться заробітками з малечею.

Схожі статті

“З чистого аркуша ще раз розпочати шлях”: Каменських заговорила про життя після виїзду з України з Потапом

Відома українська співачка Настя Каменських розповіла про своє життя за кордоном. Знаменитість пояснила, чому вони з Потапом вирішили змінити місце проживання.

Оля Полякова показала, як скупляється на столичному базарі: “Мені можна ходити без грошей, все дарують”

Відома українська співачка Оля Полякова завітала на столичний ринок, щоб купити продукти. Та платити співачці не довелося, адже всі продавці її пригощали своєю продукцією.

Святковий рулет із домашнього фаршу подаю на замовлення: гості просять ручку й листочок, щоб записати рецепт

Рецепт смачного м'ясного рулета із домашнього фаршу, що включає яловичину та свинину, а також сир, зелень і спеції. Ця особлива страва стане чудовим варіантом для вечері у родинному колі.