Дружина Анатолія Анатоліча повернулася до України з дітьми: як виглядає будинок, в якому оселилася родина

Мирослава Манзюк завітала у гості до Анатолія Анатоліча. Свій відеозвіт журналістка виклала в мережу. Тож можемо уявити всі нюанси побуту багатодітної родини.

В Анатолія Анатоліча з дружиною Юлою дві старші доньки й маленький синочок. Щойно розпочалася велика війна, й родина кілька днів просиділа в підвалі власного будинку, глава родини вивіз дружину з дітьми за кордон.

Як виглядає будинок Анатолія Анатоліча

Сам же повернувся в Україну, лише зрідка виїжджаючи й відвідуючи близьких людей. Тепер сім’я знову возз’єдналася і може показати свій побут у місті Вишгород.

Як виглядає будинок Анатолія Анатоліча

Вільний час усі проводять у вітальні – 12-річна Аліса, 10-річна Лола та 2-річний Ніл займаються власними справами.

Як виглядає будинок Анатолія Анатоліча

Тато Анатолій Анатоліч з гордістю показує куточок, де розвішані його медалі за участь у різноманітних марафонах.

Як виглядає будинок Анатолія Анатоліча

На кухні найчастіше порається бабуся, готуючи спеціальне меню для Ніла. Мама частує родину борщем та пастою з креветками.

Як виглядає будинок Анатолія Анатоліча

На терасі з панорамними вікнами є великий стіл для членів родини та гостей, які частенько навідуються до них. Крізь скло видно басейн, в якому дітлахи полюбляють побовтатися в спеку.

Як виглядає будинок Анатолія Анатоліча

На 2 поверсі розташовані спальні – батьківська, Нілова та дівоча. Тут усе неначе у казці. Сплять сестри на двоярусних ліжках під самою стелею. Для них виділена робоча зона, а перепочити можна на диванчику.

Мама більш суворо ставиться до Аліси та Лоли. Якщо порушують правила, отримують блокування телефону. Та трапляється подібне доволі рідко. Натомість тато ввів традицію щовечора збиратися всім гуртом і розповідати, що трапилося з кожним за прожитий день.

Як виглядає будинок Анатолія Анатоліча

Схожі статті

Після двох розлучень пробачила чергову зраду: непроста та заплутана історія кохання Горбачової та Нікітіна

Відома українська співачка Ольга Горбачова та її чоловік Юрій Нікітін пройшли непростий шлях. Пригадуємо, якими були їхні стосунки та що відомо про зради чоловіка.

Приготувала раз на пробу і закохалася в цей смак. Тепер м’ясо запікаю з сирим рисом у духовці. Рецепт вечері

Цей рецепт геніальний, адже м'ясо та гарнір до нього готуються одночасно. Це не лише швидко, а й дуже смачно. Курка виходить соковитою та ніжною, а рис розсипчастий і дуже смачний.

Бабуся навчила готувати смачну, ароматну й дуже корисну кутю: цю страву готували наші пращури, а тепер і ми

Кутя за цим рецептом виходить густою й дуже ароматною. Робиться усе традиційно, як і багато років назад перед Різдвом. Тож треба поспішити, щоб встигнути підготуватися до свята.