Катя Осадча взялася до прикрашання ялинки: календар свят здвинувся на 2 тижні, тож слід поспішати (ФОТО)

Минулого року Катя Осадча виступала проти перенесення дат церковних свят. А цьогоріч із подивом з'ясувала, що вже настав час прикрашати ялинку, адже календар змістився.

У своїй Інстаграм-сторіз Катя Осадча поділилася міркуваннями з приводу нового церковного календаря. Тепер ведучій доведеться відзначати День Ангела не 7 грудня, як раніше, а 24 листопада, адже свято Катерини, як і решта інших, змістилося.

Катя Осадча зібралася прикрашати ялинку

Святого Миколая тепер буде 6 грудня, тож настав час прикрашати ялинку, вважає Катя. Поки ще оселя Осадчої та Горбунова ще не поповнилася новорічно-різдвяними атрибутами, зірка вирішила пригадати, як вони всією родиною прикрашали ялинку торік.

Катя Осадча зібралася прикрашати ялинку

Особливо процес захопив маленького Данилка. Та й Вані було цікаво брати участь у дійстві. Допоки матуся розмірковувала про необхідність святкового шопінгу, настав час дітям влягатися спати. Але ніхто не поспішав йти до спальні, оскільки у татуся з синами якраз розгорілася шашкова баталія.

Катя Осадча зібралася прикрашати ялинку

Стара дата відзначання Дня Святого Миколая для подружжя Горбунових стала сакральною. Адже саме 19 грудня 2021 року Катя з Юрою похрестили свого другого спільного синочка Данилка, який народився 19 серпня.

Катя Осадча зібралася прикрашати ялинку

Коли Осадчу запитали, чи планують вони четверту дитину, Катя чесно зізналася, що й Данилко був не запланованим. Та якщо дитя з’явилося на цей світ, батьки радо сприйняли поповнення в родині. Якщо зважити, що пара ведучих одружилася напередодні народження Іванка у лютому 2017-го, можна дійти висновку, що й первісток Горбунова був абсолютно не запланованим.

У Катерини є ще й старший син Ілля від першого шлюбу. Зазвичай він завжди приїжджає на різдвяні свята відвідати маму з братами. Молодик навчається в американському виші. Коли цьогоріч навідається до Києва, поки незрозуміло.

Схожі статті

Домашні рогалики з тіста, яке бродить у воді: листкова випічка нагадує міні круасани. Смачніших я не їла

Якщо раптом вам захотілось поласувати чимось смачненьким і домашнім, спробуйте приготувати ці прості рогалики з листового тіста. Витрачати весь вечір на готовку не треба – все за вас зробить вода.

Астаф’єва фарбується, бо сива, а Аліна Гросу, бо соромиться: чому українські красуні змінили колір волосся

Відомі українські зірки Астаф'єва та Гросу розповіли, навіщо фарбують своє волосся. Виявляється, причина не лише у бажанні змінити імідж і бути несхожими на себе.

Пісні гречаники нашвидкуруч: смачні, бюджетні та соковиті. Цей рецепт точно сподобається вам простотою

Ви ніколи й подумати не могли, що пісні гречаники можуть бути настільки смачними. Обов'язково спробуйте приготувати апетитну закуску за цим простим рецептом.