Два шлюби і троє дітей Марічки Падалко: які деталі особистого життя приховує телеведуча від своїх глядачів

У глядачі телеканалу "1+1" складається враження, що Марічка Падалко – зразкова мама й дружина. В принципі, це так і є. Та мало хто знає, що до Єгора Соболєва у ведучої був ще один шлюб.

Про першого чоловіка Марічка Падалко згадувати не любить, хоча це був вагомий шматок її життя. Вони прожили разом цілих 15 років. Імені свого обранця ведуча новин не називає. Відомо лише, що він був доволі заможною людиною.

Два великих кохання Марічки Падалко

Після розставання Марічка зустріла свою долю – Єгора Соболєва. Чоловік теж якийсь час був телеведучим. Це вже потім він став народним депутатом, а згодом пішов служити в ЗСУ.

Та якщо в перших стосунках жінка й чути нічого не хотіла про продовження роду, то у другому народила аж трьох дітей. Мріяла й про четверту дитинку, та Єгор не підтримав подібне рішення. Падалко хотіла всиновити сироту, але після 45 років усиновлення заборонено законодавством.

Два великих кохання Марічки Падалко

Мама Марічки не хотіла мати такого зятя, адже Єгор на той момент ще був одружений і мав доньку. Коли між голубками промайнула іскорка кохання, обоє були не вільні. Та врешті з превеликими труднощами все вдалося владнати.

Нині пара щаслива. Єгор боронить Україну на передовій, а Марічка чекає на чоловіка вдома, виховуючи Михайла, Марійку та Катеринку.

Два великих кохання Марічки Падалко

Про перший шлюб Падалко воліє не згадувати. Навіть із колегами ніколи не обговорює це питання. Цікаво, що в цьому шлюбі дітей не було, а коли розлучилися і створили інші сім’ї, то стали батьками. Марічка народила трьох дітей, а в її колишнього теж є дитина.

Єгор Соболєв має доньку від першого шлюбу. З Алісою в Марічки нормальні стосунки. Якось ведуча навіть сповістила в мережі, що пила каву з донькою благовірного та її мамою.

Схожі статті

Наталія Могилевська вперто приховує вагітність, але живіт вже не сховати: хто може буде щасливим батьком?

Здавалося б, у часи, коли багато знаменитостей діляться всіма етапами свого життя з громадськістю, вибір Наталії Могилевської залишати в таємниці цю інтимну подію стає несподіваним та цікавим ходом.

Домашні просто обожнюють ці рулетики: закуска з бекону, сиру та яєць. Рецепт дуже смачної та ситної страви

Ідеальна страва для будь-якого заходу – рулетики з бекону, сиру та яєць. У цьому рецепті поєднуються хрусткий бекон, ніжний сир та яйця, створюючи чудову закуску.

Рецепт на мільйон: яблучний пиріг з кремом-суфле готую напрочуд швидко, а смак такий, що язика проковтнеш

До поки що яблука не втратили при зберіганні свої смакові властивості та аромат, потрібно приготувати такий смачний та ніжний яблучний пиріг у поєднанні з кремом-суфле.