29-річна Катя Репяхова в купальнику показала фігуру до вагітності і весільну сукню, в яку тепер не влізає

Відома українська блогерка та дружина артиста Віктора Павліка пригадала, якою була її фігура до народження сина. Знаменитість продемонструвала архівні фотографії.

Катерина Репяхова, відома українська блогерка та бізнес-леді, активно веде особисту сторінку в соціальній мережі Інстаграм. Знаменитість часто ділиться зі своїми шанувальниками свіжими фотографіями, а також полюбляє демонструвати архівні світлини. Так, наприклад, нещодавно дружина Віктора Павліка пригадала, якою була до вагітності та народження свого поки що єдиного сина Михайла.

Катя Репяхова показала фігуру

На особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм знаменитість продемонструвала архівні кадри, які були зроблені ще до того, як вона завагітніла. На опублікованій світлині знаменитість позує у комплекті для купання. На фотографії видно підтягнутий живіт Катерини Репяхової та її загальну фізичну форму. Блогерка має струнку фігуру.

Дружина Віктора Павліка показала свою фігуру до вагітності та народження єдиного сина
Дружина Віктора Павліка показала свою фігуру до вагітності та народження єдиного сина

Втім, на одній архівній світлині знаменитість не зупинилась. Пізніше Катерина Репяхова пригадала, як виглядала на своєму весіллі з Віктором Павліком. Знаменитість показалась у своїй весільній сукні та зізналась, що у наряд нареченої зараз вона точно не влізе. Проте, натякнула блогерка, треба вирішувати цю проблему, адже після перемоги вона планує знову приміряти цей білосніжний образ.

Дружина Віктора Павліка зізналась, що найімовірніше не влізе у свою весільну сукню
Дружина Віктора Павліка зізналась, що найімовірніше не влізе у свою весільну сукню

Нагадаємо, що відома українська блогерка Катерина Репяхова стала дружиною артиста Віктора Павліка три роки тому. 2020 зіркова пара побралась, а вже через рік вони стали щасливими батьками спільного сина Михайла. Знаменитості наразі виховують хлопчика, а також продовжують будувати свою кар’єру. Співак дає чимало концертів, а його дружина розвиває власний бренд дитячого одягу.

Схожі статті

Рейтинг найскандальніших розлучень 2023: побили горщики зі своїми половинками Трінчер, Собчук, Вірастюк

2023 рік не став виключенням. Деякі зірки створили сім'ї, але знайшлися й ті, які прийняли рішення розстатися назавжди. Часто-густо розлучення супроводжуються висловленням претензій.

Хрумкі вафельні трубочки на сковороді – це реально навіть без вафельниці! Простий рецепт отримала у спадок

Ароматні та хрумкі вафлі зі згущеним молоком можна приготувати навіть без використання додаткових девайсів. Розповідаємо про секретний рецепт смачного десерта.

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.