З’явилися реальні фото зірок 1+1 зблизька і крупним планом: як виглядають Мазур, Падалко, Гордєєв та інші

Робочий стаж деяких ведучих на каналі "1+1" складає не одне десятиріччя. Ми так звикли до цих облич, що навіть не помічаємо змін у зовнішньому вигляді. Здається, що роки на них не впливають.

Алла Мазур, 58 років

Як виглядають незмінні ведучі телеканалу 1+1

Батьки Алли були медиками, а вона вирішила стати журналісткою. Першу медаль отримала по завершенні середньої освіти. Надалі стала рекордсменкою з нагород. В ефір “1+1” вийшла 1 січня 1997 року. Відтоді стала головним обличчям новин на каналі. Мазур незмінно веде аналітичну програму “ТСН. Тиждень”.

Марічка Падалко, 47 років

Як виглядають незмінні ведучі телеканалу 1+1

Батьки телеведучої – знавці іноземних мов. Дівчина теж здобула лінгвістичну освіту, опанувавши не лише англійську, але й німецьку мови. Завдяки Лілії Подкопаєвій, з якою жила по сусідству в Америці, Марічка стала сповіщати на телебачення результати спортивних змагань. Працювати в програмі “Проспорт” Падалко почала з 2002 року, а за 4 роки перекваліфікувалася на ведучу ТСН. З 2012 перекочувала на “Сніданок з 1+1”.

Андрій Цаплієнко, 55 років

Як виглядають незмінні ведучі телеканалу 1+1

Харків’янин перебрався жити до столиці у 1997 році. Коли Цаплієнко прийшов працювати на “Інтер”, висвітлював усі гарячі точки планети. У 2014-му робив репортажі з анексованого Севастополя. У тому ж році перейшов на “1+1”, щоб можна було працювати українською мовою. У березні 2022 року був поранений окупантами на Чернігівщині. До речі, Андрій володіє ще й англійською та польською.

Єгор Гордєєв, 33 роки

Як виглядають незмінні ведучі телеканалу 1+1

До приходу у 2013 році на “1+1” телеведучий працював на КДР ТР, а ще співпрацював із російською телекомпанією “Дождь”. Нині побачити Єгора можна вранці на “Сніданку з 1+1” або після обіду на шоу “Твій вечір”.

Схожі статті

Усього 4 інгредієнти та 3 хвилини часу й на столі глазурований пиріг: випікати не треба – морозити. Смакота

Якщо діти попросять зробити щось солоденьке, тут же беріться за печиво й молоко. Знадобляться ще вершки та шоколад. Решта – справа техніки. Смаколик виходить за лічені хвилини.

66-річний Павло Зібров готовий відмовитися від вусів: “Я зголив би свої вуса, якби зібрати гроші…”

66-річний Павло Зібров носить вуса з 16-річного віку. За пів століття практично не виходив на люди без цього атрибуту. Але тепер артист згоден поголитися начисто.

Коли не знаєш що приготувати, а годувати родину треба: ульотні рублені курячі котлети. Соковиті та смачні

Не знаєте, що приготувати на обід або вечерю, а в холодильнику є куряче філе? Тоді цей рецепт рублених котлет точно допоможе вам уникнути проблем з вибором страви на сьогодні.