Шоу “Орел і решка” розбило першу сім’ю Євгена Синельникова: водночас доля повернула ведучому перше кохання

Перший шлюб Євгена Синельникова зійшов нанівець через постійні роз'їзди. У другому режисер та ведучий робить спільний проєкт із дружиною, щоб не розставатися.

Обидві обраниці Євгена Синельникова є його однокурсницями. Доля склалася так, що вперше одружився молодик з Оленою, а не з Наталею, та за 20 років виправив цю помилку.

У шлюбі з Оленою народився син, якого подружжя назвало Олексієм. От тільки працювали чоловік та дружина в різних командах тревел-шоу “Орел і решка”. Отак і вийшло, що моталися по світу, перебуваючи в різних куточках.

Перший шлюб Євгена Синельникова розпався

Додому навідувалися дуже рідко. Ще й не завжди одночасно. А якщо й перетиналися, то навіть не було про що говорити. Обоє усвідомили, що давно стали чужими людьми. Тож розлучилися після 20 років спільного життя.

Синельников не став підшукувати собі нову обраницю. Стосунки склалися зі старою подругою зі студентських років Наталею. На жаль, на заваді їхньому щастю стала війна. 24 лютого 2022 року родина перебувала в будинку в Бучі, тож знає не з чужих слів, що таке окупація.

Друга дружина Євгена Синельникова

Саме коли вулицею проїжджали російські танки, Синельников зробив коханій жінці пропозицію. Вибратися з пекла вдалося лише за 2 тижні. На руїни свого будинку Женя з Наталею повернулися влітку 2022 року.

Весілля Євгена Синельникова в будинку в Бучі

Весілля вирішили зіграти прямо тут, щоб наголосити – життя триває попри всі негаразди. Будинок батьків Євгена в Гостомелі теж не вцілів. Але ніщо не могло стати на заваді їхньому щастю.

Після закінчення війни подружжя Синельникових планує обвінчатися в Грузії, де у мандрівника залишилося багато друзів. Тепер головне – працювати разом, щоб відстань знову не стала на заваді родинному щастю.

Схожі статті

Готую на замовлення вже багато років: моя імпровізація – торт “Кіндер Пінгві”. Коржі як хмарка і ніжний крем

Описати словами смак торта "Кіндер Пінгві" неможливо. Це треба тільки скуштувати, щоб отримати райську насолоду. Бісквітні коржі тануть у роті у поєднанні з ніжним вершковим кремом.

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.