На Тоні Матвієнко немає обличчя, а Арсен Мірзоян цвіте і пахне: підтягнувся, накачався, наче бодибілдер

У часи такої великої втрати, як смерть матері, сімейні взаємини стають найважливішим елементом підтримки. Тоня Матвієнко та Арсена Мірзоян тому підтвердження.

Як відомо, українська співачка Тоня Матвієнко нещодавно пережила важку втрату — пішла з життя її легендарна мати Ніна Матвієнко. 40 днів минуло з того моменту, але горе залишається в серці Тоні, яка не приховує свого болю від громадськості. Проте, поруч з нею стоїть чоловік Арсен Мірзоян, який виявляється сильною опорою та втіхою в ці важкі часи.

Надійне плече

Тоня
Тоня Матвієнко поділилася, на чиє плече спирається після втрати мами. Скриншот з інстаграму arsen_mirzoian

На фотографіях, де Тоня та Арсен зображені разом, видно, що чоловік не тільки демонструє фізичну силу, але і випромінює впевненість та надійність. Його мускульна фігура та рішучий погляд свідчать про те, що він готовий брати на себе будь-які труднощі, щоб підтримати свою дружину в цей тяжкий період.

Арсен Мірзоян, як виявляється, не лише психологічно підтримує Тоню, але й активно включається сам та залучає дружину у волонтерську діяльність на допомогу українській армії. Це є свідченням того, що він не тільки словами, але і конкретними діями виражає свою любов та підтримку Тоні. Волонтерство стає для Тоні не тільки способом відірватися від гірких думок, але і можливістю активно допомагати тим, хто зараз також потребує підтримки.

Так, на фото Тоня й справді виглядає не просто сумною, але й, поруч з квітучим чоловіком, дуже слабкою, людиною, для якої після втрати мами, за її ж словами, “наче час зупинився”. Втім, дивлячись на них, можна не сумніватися, що справжня любов і підтримка коханого з часом нададуть їй сили, вони разом пройдуть крізь біль та випробування.

Таке спільне фото Тоні та Арсена є важливим посиланням, адже воно служить не лише прикладом сімейної єдності, але і втішає їхніх прихильників, демонструючи, що навіть у найтемніших моментах можна знайти силу і підтримку у близьких.

Схожі статті

Готується легко, смакує відмінно: вафельний м’ясний торт завжди виручає, коли хочеться чогось неординарного

Якось всі вже звикли до десертів, які готуються з покупних коржів. І дійсно, це дуже зручно, а, головне — швидко. Та хіба тільки десерти можна так приготувати?

Картопляні котлети з крабовими паличками “улітають”, не встигаючи охолонути: чарівна вечеря у родинному колі

Завдяки цьому рецепту вам точно вдасться нагодувати свою родину смачною вечеряю. Такі котлетки не просто смачні та соковиті, вони ще й дуже апетитні та поживні.

Земляки Ані Лорак остаточно стерли памʼять про співачку: як від зірки-мовчунки відвернулися геть усі

Зрадників ніхто ніде і ні в які часи не любить, а їхні дії особливо не прбачаються, коли йдеться про відомих особистостей, яких колись вважали майже іконами.