40-річна Катя Осадча показала свіжі світлини синів: двоє схожі на маму, а один – вилитий Юра Горбунов (ФОТО)

40-річна Катя Осадча має трьох дітей. Всі вони однієї статі – чоловічої. Тож телеведуча не уявляє, що таке виховувати дівчаток. Можливо, хоч з онучками поталанить…

Первістка Катя Осадча народила в 19 років, коли вийшла заміж за Олега Поліщука. Молода мама будувала різні плани на життя, хотіла охопити якомога більше цікавих пропозицій. А Іллюша вимагав маминої уваги попри все.

Катя Осадча показала всіх трьох синів

Нині всі материнські турботи забулися. Хлопець виріс красенем та розумником. Вже навчається у престижному американському виші на 3 курсі. 21-річний Ілля опановує сферу ІТ, тож сподівається невдовзі стати корисним для України, застосувавши знання для її розвитку.

Катя Осадча показала всіх трьох синів

Зрідка старший син Осадчої навідується до Києва, щоб відвідати матусю та двох молодших братів, яких просто обожнює. Так сталося, що мама парубка зустріла друге кохання, вийшла заміж за колегу по каналу “1+1” Юрія Горбунова й народила один за одним ще двох синів.

Попри те, що має щільний робочий графік, Катерина завжди виділяє час на спілкування та ігри з 6-річним Іванком та 2-річним Данилком. Вони й на вулиці бавляться, активно рухаючись. І вдома не марнують час дарма. Допоки молодший займається розкладанням пірамідок за кольорами, старший Горбунов має завдання складніше – збирає з конструктора танчики.

Катя Осадча показала всіх трьох синів

Якщо уважно вдивитися в обличчя трьох братів, можна відзначити, що Ілля та Данилко більше схожі на матусю. А в Іванка переважають татові риси. Втім, хлопчики ще зростають, тож надалі, можливо, картина кардинально зміниться.

Осадча з дитинства зростала з братом. Тепер у неї троє синів. Вона просто не уявляє, що таке ляльки й інші дівчачі атрибути. От машинки – це те, що зустрічається довкола ведучої весь час.

Схожі статті

Стейк з цвітної капусти з грибами: такого ви ще не куштували, а даремно. Це навіть краще за будь-яке м’ясо

Ця страва настільки оригінальна, що якщо ви хочете приготувати щось незвичне, то годі й шукати. Її показний вигляд, шикарна подача та неймовірний смак не залишать байдужим жодного дегустатора.

Самотній пустельник: як живе третій Президент-пенсіонер Віктор Ющенко та де зараз знаходяться його діти

Експрезидент України Віктор Ющенко – ім'я, що колись було символом боротьби за демократію та прогрес, незалежність, чесність та справедливість. З ним були пов'язані наші надії та розчарування.

Рецепт запеченої скумбрії з Іспанії: на всі свята готую тільки так. Всіх вражає не тільки смак, а й вигляд

Якщо у вас є бажання приготувати смачно відносно недорогу рибу, то пропонуємо скористатися рецептом, який ми вам зараз надамо, тому що не часто зустрінеш таку оригінальну подачу.