Нікіта Добринін сповістив про новий роман: колишня Даша Квіткова не стрималася й прокоментувала новину

Після розлучення Даші Квіткової з Нікітою Добриніним блогерка першою заговорила про нові стосунки. Тепер дійшла черга й до чоловіка. Чи ревнує колишня до наступниці?

Прихильники Даші Квіткової та Нікіти Добриніна з цікавістю спостерігали в Інстаграмі за життям зіркової пари, яка склалася на шоу “Холостяк 9”. Щиро раділи, коли в подружжя з’явився первісток.

Чи ревнує Даша Квіткова Нікіту Добриніна до нової пасії

Та щастя виявилося недовгим. Про розрив стосунків першою сповістила Квіткова, відзначивши, що вони вже півтора тижня не живуть разом. Даша сама попросила Нікіту пожити трохи окремо, щоб розібратися в почуттях.

Він зібрав речі й пішов. Натомість такого жаданого примирення не відбулося. Подружжя розпалося. Вони навіть офіційно оформили розлучення. Щоправда, весь час спілкуються, оскільки мають спільного синочка.

Чи ревнує Даша Квіткова Нікіту Добриніна до нової пасії

Квіткова натякає підписникам на нове кохання. Щоправда, свого обранця показувати не поспішає. А про Нікіту ходять протилежні чутки. Після того, як чоловік з’явився на премію Музвар у супроводі блогерки Чари Хорив, усі запідозрили стосунки між ними.

Добринін спочатку не підтверджував це. Навіть викладав світлини з кафе, де обличчя дівчини не було видно. Та уважні фоловери за одягом та телефоном визначили, що обід Нікіта розділив таки з Чарою.

Чи ревнує Даша Квіткова Нікіту Добриніна до нової пасії

Звісно, широкий загал цікавило, як до захоплення колишнього благовірного поставиться Квіткова. Дівчину запитали про це в мережі. Даша коротко прокоментувала, що бажає Нікіті щастя, але обговорювати цю тему не збирається – має купу власних невідкладних справ:

“Головне, щоб він був щасливий. Ну, а в мене багато своїх справ, про які мені хочеться думати”.

Шлюб Даші з Нікітою тривав 3 роки. До цього вони були знайомі ще два роки. Та тривалість стосунків не стала на заваді розлученню. Кожен розпочав своє життя.

Схожі статті

Готую на замовлення вже багато років: моя імпровізація – торт “Кіндер Пінгві”. Коржі як хмарка і ніжний крем

Описати словами смак торта "Кіндер Пінгві" неможливо. Це треба тільки скуштувати, щоб отримати райську насолоду. Бісквітні коржі тануть у роті у поєднанні з ніжним вершковим кремом.

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.