Наталя Могилевська показала свій заміський будинок: до блекауту все готове – дрова, акумулятор, консервація

Наталя Могилевська має квартиру в Печерському районі Києва. Та ще восени 2020 року артистка вирішила позбутися міського шуму. От і зняла собі комфортний екологічний будинок, виготовлений з дерева.

Котедж розташований на Осокорках у дачному масиві. Звідти до Дніпра як рукою сягнути. Попервах Наталя планувала пересидіти ковідний карантин і восени повернутися в столицю.

Як виглядає будинок Наталі Могилевської

Та, як бачимо, Могилевська залишилася й не прогадала. Тепер артистка активно готується до зими. В Інстаграмі можна побачити всі етапи підготовки.

Як виглядає будинок Наталі Могилевської

Наталя поділилася, скільки у неї дров. Причому вони у господині трьох видів. Тож узимку не замерзатиме – топитиме камін, навіть якщо будуть вимикати світло.

Як виглядає будинок Наталі Могилевської

На випадок, якщо не працюватимуть магазини, хазяєчка зробила тушкованку, закрутила грибочки та городину. Сама співачка весь час сидить на дієтах, але добре пам’ятає зиму 2022 року, коли у неї поселилася вагітна сестричка та мешкало ще дев’ятеро людей. Тож навчена гірким досвідом Наталя тепер виправилася – буд чим пригостити непрошених гостей.

Як виглядає будинок Наталі Могилевської

Запас свічок залишився ще з торішньої зими. А ще в оселі є акумулятор із саморобними лампочками. Такий подарунок зірці зробили самі винахідники.

Як виглядає будинок Наталі Могилевської

Будинок у знаменитості хоч і невеликий, але двоповерховий. Є невеликий дворик та тераса з японськими ліхтариками. Простежити за зіркою з вулиці практично неможливо, адже довкола високий паркан. Хіба що є шанс побачити зірку під час прогулянки з лабрадором на прізвисько Ая.

Схожі статті

Цвітна капуста з рваним м’ясом: деякі секрети приготування смачної вечері відкрила подруга. Страва — відпад!

Як приготувати цвітну капусту? Існує ціле море рецептів страв з неї, але важливо виконувати деякі загальні поради стосовно її підготовки до страви. Про це та про цікавий рецепт поговоримо зараз.

Повітряний кекс із родзинками, який вийде у всіх! Рецепт перевірений роками: беру масло, борошно та цукор

Розгляньте рецепт повітряного кексу з родзинками, який завжди виходить вдалим і мега смачним. Він стане найкращою випічкою до чашки чаю або кави!

Це вам не пельмені: шикарним рецептом італійських равіолі зі шпинатом поділилася попутниця у потязі. Смачно!

До недавнього часу ми більше полюбляли готувати та їсти м'ясні пельмені, а от равіолі, що схожі з пельменями за основними принципами приготування, були певною екзотикою.