Ведуча “Все буде добре” Надія Матвєєва втратила голос, яким заробляє на життя: “Встигла наговоритися”

Надія Матвєєва поділилася публікацією на своїй сторінці в Instagram про те, що тимчасово втратила голос через вірус, але залишається позитивною та щасливою.

Відома телеведуча Надія Матвєєва поділилася дописом на своїй сторінці в Instagram, повідомивши своїм підписникам, що тимчасово втратила голос через вірус, яким вона захворіла. У своєму дописі вона зазначила, що, попри це, є щасливою, оскільки встигла провести час з близькими людьми та обмінятися з ними хорошими емоціями.

“На сьогодні я тимчасово без голосу (такий трапився вірус). І щаслива, тому що вчора встигла зустрітися – наговоритися з близькими мені за духом та світоглядом людьми”, поділилася телеведуча.

У своїй публікації Надія Матвєєва додала декілька фотографій, на яких вона разом з близькими друзями та звернулась до них з теплими словами.

“Лала, обіймаю тебе подумки щохвилини і сподіваюся, що мої міркування, якими я аж занадто з ентузіазмом з тобою ділилася, підуть куди тобі треба. Микола, ти мій, наш герой. Радію, що мій тріндьож час від часу спричиняє твою усмішку, така “магія” мені до душі”, подякувала ведуча своїм близьким.

На цих знімках також помітно чотириногих друзів Надії – собачок Руни, Семі та Люсі. Телеведуча з теплотою згадала і їх:

“Пробачте за пафос, розбавляю його Руною, Семі і Люсі”.

Надія закінчила свій допис побажанням для всіх, триматися біля тих, кого любите і кому довіряєте. Прихильники відомої телеведучої висловили свою підтримку у коментарях:

  • Надя, одужуйте швидше!
  • Кажуть, що при такому вірусі допомагає мовчання і тепле вино.
  • Дуже теплі і позитивні фото.
  • Так мило.
  • Які ви гарні, песики довольні.
Надія Матвєєва втратила голос, яким заробляє на життя
Надія Матвєєва втратила голос, яким заробляє на життя

Надія Матвєєва продовжує отримувати підтримку та побажання швидкого одужання від своїх підписників під час важкого для неї стану. Вона з любов’ю ставитися до свого оточення і підкреслює важливість душевних відносин з близькими, що на сьогодні є важливим.

Схожі статті

Готую на замовлення вже багато років: моя імпровізація – торт “Кіндер Пінгві”. Коржі як хмарка і ніжний крем

Описати словами смак торта "Кіндер Пінгві" неможливо. Це треба тільки скуштувати, щоб отримати райську насолоду. Бісквітні коржі тануть у роті у поєднанні з ніжним вершковим кремом.

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.