Услід за Тіною Кароль та Марічкою Падалко Лілія Ребрик купила заміський будинок: “Ми його назвали дім мрії”

Напередодні великої війни подружжя Лілія Ребрик та Андрій Дикий придбали собі будинок під Києвом. Що з ним сталося, і в якому стані нині перебуває нерухомість?

Ведуча Лілія Ребрик розповіла про долю будинку, який родина придбала в Київській області перед повномасштабним вторгненням. Справу з купівлею нерухомості було залагоджено в листопаді 2021 року.

Подружжя не збиралося перебиратися туди жити зі столичної квартири. Тож нагальної необхідності в цінному придбанні не було. Натомість вирішили облаштувати “Будинок мрії” й активно взялися упорядковувати нову оселю.

Як виглядає будинок Лілії Ребрик

Кожен висловлював ідеї щодо організації ремонту та прилеглої території. Всі збиралися гуртом й обговорювали, що де буде і як.

Нині все так і залишається на рівні планів. Дуже багато робіт ще слід завершити. Придбали ж просто коробку, яку слід довести до ладу. Коли вони повернуться до розв’язання цього питання, незрозуміло.

Як виглядає будинок Лілії Ребрик

У родини, що перебуває в очікуванні третьої донечки, є ще дача в Макарівському районі. У перші дні бомбардування столиці вони втікали з Києва, у бік Чернівців, де мешкають батьки знаменитості. Була думка перечекати цей жах на дачі, але, на щастя, поїхали далі.

Тепер Лілія похвалилася в Інстаграмі покупкою теплиці. Де її встановили – на дачі чи біля майбутнього будинку мрії – ведуча не сповістила. Натомість похвалилася, що родина останнім часом дуже сильно захопилася вирощуванням городини, фруктів та квітів.

Як виглядає будинок Лілії Ребрик

Як вагітна жінка збирається поратися з земелькою, залишається незрозуміло. Звісно, до весни Лілія вже має народити. Але ж буде зайнята доглядом за крихіткою. Певно, всі тепличні роботи доведеться взяти на себе Андрію та старшим донечкам Діані та Поліні.

Схожі статті

Готую на замовлення вже багато років: моя імпровізація – торт “Кіндер Пінгві”. Коржі як хмарка і ніжний крем

Описати словами смак торта "Кіндер Пінгві" неможливо. Це треба тільки скуштувати, щоб отримати райську насолоду. Бісквітні коржі тануть у роті у поєднанні з ніжним вершковим кремом.

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.