Горбачова показала, як виросли її доньки від Юрія Нікітіна: на кого стали схожими дівчата – мама чи тато?

Відома українська артистка Ольга Горбачова показала, як її доньки від продюсера Юрія Нікітіна підросла. Знаменитість показала їхні свіжі фотографії.

Ольга Горбачова, відома українська артистка, активно веде особистий блог у соціальній мережі Інстаграм. Знаменитість нещодавно вирішила показати, як зараз виглядають дві її доньки від продюсера Юрія Нікітіна. Горбачова народила двох дітей від коханого чоловіка – 18-річну Поліну та 9-річну Серафиму. Як дівчата виглядають зараз?

Горбачова показала дітей від Нікітіна

На особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм Ольга Горбачова продемонструвала світлину зі своєю старшою донькою Поліною. До слова, кадри обох доньок зірки були зроблені в різний час і в різному місці. Так, 18-річна дівчина позувала на тлі водойму, одягнена у сірий светр і темні сонячні окуляри. Поліна обрала доволі цікаву позу для фотографії – ніби завмерла в танці.

Ольга Горбачова показала двох своїх доньок від колишнього чоловіка Юрія Нікітіна
Ольга Горбачова показала двох своїх доньок від колишнього чоловіка Юрія Нікітіна

Що стосується молодшої доньки, то Ольга Горбачова вирішила показати одразу два кадри дівчинки. На одному Серафима скривила цікаве обличчя, поки сиділа в ресторані. На наступному кадрі доньку Ольги Горбачової та Юрія Нікітіна можна було побачити на тлі тераси її будинку. Дівчинка у літній спекотний день позувала на камеру.

Ольга Горбачова показала двох своїх доньок від колишнього чоловіка Юрія Нікітіна
Ольга Горбачова показала двох своїх доньок від колишнього чоловіка Юрія Нікітіна

Варто зазначити, що доньки відомої української артистка Ольги Горбачової та продюсера Юрія Нікітіна встигли вирости та стати схожими на одного зі своїх батьків. Старша донька зіркового подружжя Поліна, так само як і молодша дитина, більше схожі на свою зіркову маму. Втім, неможливо заперечити, що і на свого тата знамениті дівчата також схожі. Поліна та Серафима стали однаково симпатичними.

Схожі статті

66-річний Павло Зібров готовий відмовитися від вусів: “Я зголив би свої вуса, якби зібрати гроші…”

66-річний Павло Зібров носить вуса з 16-річного віку. За пів століття практично не виходив на люди без цього атрибуту. Але тепер артист згоден поголитися начисто.

Коли не знаєш що приготувати, а годувати родину треба: ульотні рублені курячі котлети. Соковиті та смачні

Не знаєте, що приготувати на обід або вечерю, а в холодильнику є куряче філе? Тоді цей рецепт рублених котлет точно допоможе вам уникнути проблем з вибором страви на сьогодні.

Апельсинові кекси: рецепт, коли хочеться смачненького і щоб готувати не довго. Тісто просте як 2 копійки

Ці апельсинові кекси стануть чудовим доповненням до будь-якого напою, чаю чи кави, а їх освіжаючий апельсиновий смак засвідчить вашу гостинність та турботу про гостей.