Знаменитості зустріли зиму за кордоном: Бабкіни – в заметі, Дімопулос та Фролова – в теплій атмосфері

Зима цьогоріч постійно шокує українців то завірюхами, то відлигами. Натомість у знаменитостей, які перебувають за кордоном, зимові відчуття дещо інші.

Санта Дімопулос

Віагрянка нині з чоловіком та дітьми мешкає в Еміратах. Яка може бути зима в цьому шалено гарячому куточку світу, здивуєтеся ви. Але Санті вдалося відшукати й святково вбрану ялинку, й навіть Снігуроньку.

Зірки зустріли зиму вдалині від України

Річ у тім, що 4-річна донька Дімопулос відвідує школу, де для дітей влаштували новорічне свято. Софійка заради цього вирядилася в білу сукенку та зелену корону, прикрашену сніжинкою. Мама страшенно раділа за дитину.

Сергій Бабкін

Музиканту та його дружині Сніжані не звикати до грудневих розваг. Сергій на Водохрещу регулярно занурюється у купіль. Його благовірна хоч і народилася влітку, натомість має зимове ім’я.

Зірки зустріли зиму вдалині від України

Ось і цього разу обоє відзначилися неабиякою сміливістю. Бабкін в одних спортивних трусиках пірнув у сніговий намет. А Сніжана в чорному купальнику намацала серед снігу лежак і вляглася на нього, взявши до рук бокал із коктейлем. Подібні трюки фанам зіркової родини краще не повторювати.

Вася Фролова

У телеведучої в Дубаї своя атмосфера. Жодного екстриму Василіса синочку Родіону не запропонувала. Навпаки вони разом завітали до кафе, яке вже вбрали до новорічних свят й почепили ілюмінацію. Хлопчика зацікавила постать аніматора в костюмі Сніговика.

Зірки зустріли зиму вдалині від України

А ще малюк, який ніколи не був на батьківщині, а мешкає з батьками в теплих краях, поцікавився у матусі, що таке сніг. Фролова зустрічає в ОАЕ вже другу зиму. Щоправда, запевняє, що Україну від цього любити менше не стала.

Схожі статті

Готується легко, смакує відмінно: вафельний м’ясний торт завжди виручає, коли хочеться чогось неординарного

Якось всі вже звикли до десертів, які готуються з покупних коржів. І дійсно, це дуже зручно, а, головне — швидко. Та хіба тільки десерти можна так приготувати?

Картопляні котлети з крабовими паличками “улітають”, не встигаючи охолонути: чарівна вечеря у родинному колі

Завдяки цьому рецепту вам точно вдасться нагодувати свою родину смачною вечеряю. Такі котлетки не просто смачні та соковиті, вони ще й дуже апетитні та поживні.

Земляки Ані Лорак остаточно стерли памʼять про співачку: як від зірки-мовчунки відвернулися геть усі

Зрадників ніхто ніде і ні в які часи не любить, а їхні дії особливо не прбачаються, коли йдеться про відомих особистостей, яких колись вважали майже іконами.