Іменинниця з гумором: Маша Єфросиніна насмішила невдалими фотографіями, які зробив її чоловік

Author name 25 Травня 2020 в 16:05

Поділитися статтею

Маша Єфросиніна
Маша Єфросиніна

25 травня українська телеведуча Маша Єфросиніна відзначає свій 41-ий день народження. На честь свята вона вирішила поділитися своїми невдалими іменинними знімками, які зробив її чоловік.

Телеведуча Маша Єфросиніна в своє свято вирішила “потролити” улюбленого чоловіка.

Свій 41-ий день народження вона відзначає “на домашньому”, поки країна до кінця не вийшла з карантинного режиму самоізоляції. Проте це не заважає їй приймати подарунки і привітання від найближчих людей.

Чоловік телеведучої порадував улюблену дружину величезним оберемком червоний троянд. Зі своїм чоловіком, бізнесменом Тимуром Хромаєвим, Маша разом вже 17 років. За цей час вони навчилися будь-які неприємності зводити до жартів.

Не секрет, що сучасні дівчата залежні від соціальних мереж і кожен раз намагаються зробити яскраві і неповторні фотографії. Але Єфросиніна вирішила зламати цей стереотип і, навпаки, поділилася з підписниками своїми невдалими іменинними знімками.

Підписала таку публікацію ведуча теж з гумором.

“Перевага віку в тому, що багато речей, які дратували тебе протягом життя, раптом стають безневинними непорозуміннями … Ось мій чоловік як не вмів робити красиві фото, так і не вміє. Неправда це так мило?” — прокоментувала Маша “талант ” чоловіка до фотографії.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею