Гайтана бавиться з донечкою, а Маша Єфросиніна – з сином: зимові розваги матусь і дітей в повному об’ємі

Зима вносить власні корективи в дозвілля дорослих та дітей. От і розваги взимку як на вулиці, так і в приміщенні зовсім не такі, як влітку. Як розважають дітей знаменитості?

Гайтана

Співачка нині очікує на закінчення війни у Швейцарії. Перебуває у комфортних умовах разом із чоловіком та 6-річною донькою. Часу дарма не гають. Коли мама не зайнята підготовкою до випуску нових пісень, які обіцяла фоловерам, то проводить час із дитиною.

Зимові розваги зірок із дітьми

Побачивши перший цьогорічний сніг, обидві не стрималися. Вискочили на двір і нумо влаштовувати дикі танці на білосніжній землі. Поспішали так, що 44-річна жінка навіть головний убір забула надіти. Натомість протисонцеві окуляри стали в пригоді.

Костюмчики мама й доня теж підібрали в тон. У Сапфір-Ніколь фіолетова курточка, а в Гайтани в такій же гамі светр та кеди. Від їхніх запальних рухів, сніг, здається, почав потроху танути. Як бачимо, його випало не так багацько, як хотілося б.

Маша Єфросиніна

Ведуча виявилася не настільки схильною до екстриму, як її колега. Допоки Єфросиніна працює в столиці, її синочок Сашко перебуває з мамою у Польщі. Час від часу Маша сама навідується в сусідню країну, щоб відвідати рідню.

Зимові розваги зірок із дітьми

А часом забирає 9-річного хлопчика з собою до Києва. У такі дні вони практично не відходять один від одного. Зранку, щойно матуся зробила ранкову гімнастику та зробила домашні косметичні процедури, відправляються на зустріч із друзями.

Далі Маша з Сашком відвідали психолога і пройшли парний сеанс терапії з застосуванням кубика Рубіка та інших психологічних атрибутів. А увечері, втомившись, зручно вмостилися перед телеекраном для перегляду фільму. Матуся навіть дозволила малому поласувати чипсами, чого зазвичай не робить.

Схожі статті

Готую на замовлення вже багато років: моя імпровізація – торт “Кіндер Пінгві”. Коржі як хмарка і ніжний крем

Описати словами смак торта "Кіндер Пінгві" неможливо. Це треба тільки скуштувати, щоб отримати райську насолоду. Бісквітні коржі тануть у роті у поєднанні з ніжним вершковим кремом.

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.