Тіна Кароль станцювала на снігу і приземлилась на спину: “Відео закінчилося несподівано, навіть для мене”

Несподіване відео української зірки Тіни Кароль, в якому вона танцює під свою пісню "Не святі" та робить снігового янгола, швидко набрало популярність в мережі TikTok.

Українська зірка Тіна Кароль, безсумнівно, не забуває про своїх прихильників і дарує їм своєю творчістю. На днях співачка порадувала своїх шанувальників цікавим відео, яке швидко набрало багато вподобайок.

Тіна Кароль станцювала на снігу і приземлилась на спину
Тіна Кароль станцювала на снігу і приземлилась на спину

На опублікованому відео Тіна вирушає в танцювальну прогулянку своїм подвір’ям на фоні розкішного будинку. У красивому шоколадному вбранні та білій панамці, вона спускається по сходах і прямує до снігу.

Тіна Кароль станцювала на снігу і приземлилась на спину
Тіна Кароль станцювала на снігу і приземлилась на спину

Не можна не відзначити граціозність та енергію, яку Тіна вкладає в кожен свій рух. Все відбувається під власною піснею зірки “Не святі”. Артистка завершує відео плавним сіданням у сніг та створенням снігового янгола.

Допис опублікований у мережі TikTok, де співачка його підписала:

“Готуйте свої телефони та знімайте відео під ремікс “Не святі”. Скоро почуєте повну версію. P.S Відео закінчилося несподівано, навіть для мене”.

Реакція шанувальників Тіни на це відео була різною. Багато хто залишився вражений не тільки танцювальним мистецтвом зірки, але й прекрасною піснею. Також не обійшлося без критики, але навіть у негативних відгуках можна побачити визнання таланту Тіни Кароль. Ось, наприклад, декілька коментарів:

  • “Фатальна спокуса”.
  • “Тіна Кароль – це як класика, легенда! Єдина, кого я слухаю і люблю з української естради!”.
  • “Хто вам пише пісні, як людина ви мені дуже подобаєтесь, але репертуар бажає кращого”.
  • “Ви неймовірна”.
  • “Причіп на задньому дворі – відразу видно, що реальний дім”.
Тіна Кароль станцювала на снігу і приземлилась на спину
Тіна Кароль станцювала на снігу і приземлилась на спину

Її фанати переконані, що вона – справжня легенда та класика української естради, і залишається однією з кращих співачок, яку вони слухають та люблять.

Несподіване відео Тіни Кароль, де вона танцює під свою власну пісню та робить ангела на снігу, надихнуло її прихильників. Зірка продовжує залишати слухачів приємно враженими своєю творчістю та мистецтвом.

Схожі статті

Готую на замовлення вже багато років: моя імпровізація – торт “Кіндер Пінгві”. Коржі як хмарка і ніжний крем

Описати словами смак торта "Кіндер Пінгві" неможливо. Це треба тільки скуштувати, щоб отримати райську насолоду. Бісквітні коржі тануть у роті у поєднанні з ніжним вершковим кремом.

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.