Брежнєва, Квіткова, Кухар та інші взялися прикрашати ялинки: одні вдома з дітьми, інші – на робочому місці

Цьогоріч новорічний настрій завітав до багатьох родин українців на 2 тижні раніше. Напередодні Дня Святого Миколая зірки взялися прикрашати ялинки. Погляньмо, як вони виглядають.

Григорій Решетнік

Зірки прикрасили новорічні ялинки

Багатодітна родина ведучого записала всі моменти встановлення ялинки на відео й виклала в мережу. Показали, як розпаковували зелену красуню, монтували у кутку кімнати, прикрашали іграшками та гірляндами. На верхівку глава родини прилаштував великий червоний бант. У дійстві взяв участь й усиновлений Марсель.

Віра Брежнєва

Зірки прикрасили новорічні ялинки

Співачка показала свою лісову красуню. Ялинка прикрашена великою кількістю гірлянд. Віра великим планом показала чудернацькі прикраси й висловила думку, що настав час подумати про купівлю подарунків.

Даша Квіткова

Зірки прикрасили новорічні ялинки

Розлучена блогерка показала своєму 2-річному синочку ялинку, встановлену в кімнаті. Лев зачудовано плескав у долоньки, допомагаючи матусі чіпляти на гілки гарні новорічні прикраси. Навіть самотужки спробував почепити яскраву золотаву кульку, перебуваючи на руках у матусі. В останню чергу начепили на деревце гірлянду. Вдоволені й трішки втомлені вмостилися на дивані, споглядаючи за новорічною красою.

Наталка Денисенко

Зірки прикрасили новорічні ялинки

Актриса з синочком Андрієм занурилися у чарівний казковий світ. В очікуванні старшого Андрія Фединчика мама з хлопчиком запалили камін і милувалися відблисками на іграшках, розташованої поряд гості з лісу.

Катерина Кухар

Зірки прикрасили новорічні ялинки

Чи встановила хореографиня ялинку вдома, Катерина підписникам не розповіла. А от вихованців коледжу біля зеленого деревця показала. Танцівники з задоволенням позували поряд із наставницею на тлі зелених гілок, прикрашених чудернацькими іграшками.

Схожі статті

Готую на замовлення вже багато років: моя імпровізація – торт “Кіндер Пінгві”. Коржі як хмарка і ніжний крем

Описати словами смак торта "Кіндер Пінгві" неможливо. Це треба тільки скуштувати, щоб отримати райську насолоду. Бісквітні коржі тануть у роті у поєднанні з ніжним вершковим кремом.

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.