Хто прийшов на заміну Євгену Огіру у житті Тіни Кароль: звичайний гітарист, який весь час при поп-діві

Тіна Кароль завжди була предметом припущень та підозр, коли мова йшла про її особисте життя. Нещодавно в інтернеті з'явилася нова хвиля чуток та пліток, пов'язаних з особистим життям артистки.

За стосунками з бас-гітаристом Антоном Поповим, з яким поп-діва працює понад 10 років, вже кілька місяців спостерігає широкий загал після появи певних публікацій у соціальній мережі.

Завжди у центрі уваги

Тіна Кароль, вдова покійного Євгена Огіра, для багатьох стала символом сили та самостійності. Загадкове особисте життя зірки завжди привертало увагу громадськості, і з’явлення нового імені в списку можливих партнерів лише посилює цю цікавість.

Звідки виникають ці чутки? Здавалося б, вдова з не зовсім дорослим сином має багато інших проблем. Але, як кажуть, “зірка завжди у центрі уваги”. Вже через кілька годин після появи перших пліток, інтернет вибухнув фотографіями Тіни Кароль і Антона Попова на концерті. Підкидали трісочки у вогонь пліток загалом деякі блогери, заявляючи, що “між артистами під час виконання часто літають іскри”.

Тіна Кароль з гітаристом Антоном Поповим

Такі чутки та обговорення не є чимось новим для артистки. Її шанувальники ще пам’ятають, як розкручувався сценарій її нібито роману з молдавським співаком Даном Баланом, який потім натякав на штучність стосунків.

Втім, якщо стосунки з Поповим — правда, то питання про вітчима для сина Тіни, Веніаміна, якого вона виховує після смерті чоловіка може виявитися справжнім випробуванням, так само як, зі слів Тіни, вона не зможе поділити сина з його потенційною обраницею. Хоча багато в чому матері та сину важко сприйняти нового партнера, вірогідно обидва розуміють, що еволюція родини — необхідна складова їхнього подальшого щастя.

Чи вдасться Тіні Кароль і Антону Попову подолати всі труднощі та знайти спільну мову з сином артистки? Час покаже. Звісно, якщо ця інформація не черговий піар-ход. Але, несумнівно, всіх цікавить завершення цієї захопливої глави в житті співачки, тому що багато її фанів переконані, що така яскрава та талановита жінка, як Тіна Кароль, не може бути самотньою.

Схожі статті

Усього 4 інгредієнти та 3 хвилини часу й на столі глазурований пиріг: випікати не треба – морозити. Смакота

Якщо діти попросять зробити щось солоденьке, тут же беріться за печиво й молоко. Знадобляться ще вершки та шоколад. Решта – справа техніки. Смаколик виходить за лічені хвилини.

66-річний Павло Зібров готовий відмовитися від вусів: “Я зголив би свої вуса, якби зібрати гроші…”

66-річний Павло Зібров носить вуса з 16-річного віку. За пів століття практично не виходив на люди без цього атрибуту. Але тепер артист згоден поголитися начисто.

Коли не знаєш що приготувати, а годувати родину треба: ульотні рублені курячі котлети. Соковиті та смачні

Не знаєте, що приготувати на обід або вечерю, а в холодильнику є куряче філе? Тоді цей рецепт рублених котлет точно допоможе вам уникнути проблем з вибором страви на сьогодні.