Хто претендуватиме на фамільний дім Ніни Матвієнко: мінімум три спадкоємці, серед яких немає Арсена Мірзояна

Спадок від знаменитостей завжди викликає великий інтерес у публіки, але коли йдеться про легендарну артистку, золотий голос якої вражав багато поколінь, інтерес стає подвійним.

Ніна Матвієнко, володарка ангельського голосу, національна гордість України, залишила свій слід у серцях багатьох. Але що станеться із її фамільним будинком, який став свідком багатьох важливих моментів її життя?

Наразі легендарна співачка залишила трьох дорослих дітей та дві онуки. Сини та донька — доволі самостійні особистості: ієродиякон Іван (Януарій), художник, іконописець Андрій та всім відома співачка Антоніна Матвієнко.

Спадкоємці Ніни Матвієнко

Вони, чоловік пані Ніни художник Петро Гончар, онуки, діти Тоні, Ніна та Уляна, зять, співак Арсен Мірзоян — всі разом в складний момент зберігають свою родинну єдність.

Спільний дім, де досі чути її голос

Варто відзначити, що для родини Матвієнко сум та туга за втраченою артисткою не мають аналогів. Зараз, коли ще минуло так мало часу з моменту, відтоді, як вона пішла у вічність, родина не взялася навіть за обговорення розподілу майна, зокрема фамільного будинку. Спільний дім став своєрідним храмом, де продовжують чути її голос, де зберігають спогади про  творчість та людяність жінки з великої літери.

Родина Ніни Матвієнко поки що прагне зберегти спокій та гідність у цей важкий період. Їхній пріоритет — підтримка один одного та внесок в утримання спадщини, яку залишила мати. Також, вони не висловлюють жодних планів чи намірів стосовно розподілу майна.

Такий підхід родини свідчить про глибоку повагу до пам’яті Ніни Матвієнко. Фамільний будинок, де вона провела багато щасливих моментів, де жила і творила, для них має особливе значення. Розподіл майна може стати темою для обговорення у майбутньому, але наразі родина намагається зосередитися на спільних спогадах та дотриманні духу та традицій, які вони успадкували від великої артистки.

Спадок Ніни Матвієнко не лише у формі майна, але й у важливому навчанні єдності родини.

Схожі статті

Сосиски в тісті тепер готую тільки так: діти беруть їх до школи, а чоловік – на роботу. Фірмовий рецептик

Кожна мама знає напевно – у школі дітям хочеться перекусити не овочами та фруктами, а чимось смачненьким. Приготуйте їм сосиски в тісті за цим рецептом.

Забудьте про класичний крабовий салат: знайшла рецепт “Червоне море” і тепер хочу готувати його кілограмами

Хочеться салату з крабовими паличками, а класичний варіант з яйцями вже набрид? Новий рецепт "Червоне море" приємно здивує своїм свіжим смаком та оригінальною подачею.

Всією родиною підсіли на цю рибку: дуже смачно і просто. Показую, як зі скумбрії зробити справжній делікатес

Приготувати смачну рибу – справжнє мистецтво. Втім, якщо вам хочеться приємно здивуватись, обов'язково спробуйте зробити закуску за цим простим рецептом.