Наталія Могилевська вперто приховує вагітність, але живіт вже не сховати: хто може буде щасливим батьком?

Здавалося б, у часи, коли багато знаменитостей діляться всіма етапами свого життя з громадськістю, вибір Наталії Могилевської залишати в таємниці цю інтимну подію стає несподіваним та цікавим ходом.

Наталія Могилевська, визнана в Україні та за її межами талановита співачка, завжди була об’єктом підвищеної уваги громадськості.

Чутки, припущення чи правда?

Нещодавно почалася нова хвиля чуток про її вагітність, коли шанувальники співачки помітили зміни у зовнішньому вигляді Наталії: вона значно погладшала, в одязі стала віддавати перевагу широким балахонам, довгим кофтам, перестала носити взуття на підборах.

Наталія Могилевська набрала у вазі та викликала чутки про вагітність

На цій підставі широкий загал вирішив, що артистка вперто приховує вагітність, а якщо це так, то закономірно виникає питання: хто ж стане щасливим батьком? Трісочки у багаття припущень інколи додає сама Могилевська через те, що розповідає про існування в її житті загадкового коханого Валентина, інформацію про якого вона дуже старанно приховує від публіки.

Якщо підозри про вагітність правомірні, то Наталія Могилевська, на відміну від багатьох своїх колег, вирішила не ділитися радісною новиною з фанатами. Замість того, щоб робити оголошення через соціальні мережі, вона вперто приховує свій стань, навіть не підтверджуючи чи спростовуючи чутки, які виринають з різних джерел.

Чи виходить вона за межі звичайних шаблонів та стереотипів в індустрії розваг? Чому вона обирає такий підхід до свого особистого життя? Річ у тім, що Наталії вже 48 років. Бувши двічі у шлюбі, в неї немає дітей. Але, судячи з інтерв’ю, які вона давала останнім часом, співачка мріє та принаймні морально готова стати матір’ю.

“Я буду дуже радіти за себе, коли я зможу народити”,- говорила Могилевська.

Час покаже, чи вирішить Наталія поділитися радісною новиною зі своїми прихильниками, чи оберігатиме майбутню подію, залишаючи її в приватності. А поки що, загадковий Валентин та його роль в житті артистки продовжує бути частиною історії, яку фанати та шанувальники артистки намагаються розгадати.

Схожі статті

66-річний Павло Зібров готовий відмовитися від вусів: “Я зголив би свої вуса, якби зібрати гроші…”

66-річний Павло Зібров носить вуса з 16-річного віку. За пів століття практично не виходив на люди без цього атрибуту. Але тепер артист згоден поголитися начисто.

Коли не знаєш що приготувати, а годувати родину треба: ульотні рублені курячі котлети. Соковиті та смачні

Не знаєте, що приготувати на обід або вечерю, а в холодильнику є куряче філе? Тоді цей рецепт рублених котлет точно допоможе вам уникнути проблем з вибором страви на сьогодні.

Апельсинові кекси: рецепт, коли хочеться смачненького і щоб готувати не довго. Тісто просте як 2 копійки

Ці апельсинові кекси стануть чудовим доповненням до будь-якого напою, чаю чи кави, а їх освіжаючий апельсиновий смак засвідчить вашу гостинність та турботу про гостей.