Настя Каменських та Даша Квіткова всілися за гончарний круг: роблять керамічні вироби та заспокоюються

Вправи з гончарним кругом заспокоюють і налаштовують на мирний лад. От зірки час від часу і релаксують у майстерні. Які вироби виходять у підсумку такого заняття.

Настя Каменських

Чимало годин провела чи то нинішня, чи то колишня дружина Потапа за гончарним кругом. Етапами роботи зірка ділилася з підписниками свого Інстаграм-акаунту. У підсумку в руках Насті опинилася тарілка для суші, що формою нагадує авокадо.

Зірки зайнялися гончарством

Каменських запевнила шанувальників, що подібне заняття сприяє поліпшенню ментального здоров’я. Часи нині настали дуже нервові для всіх, а подібне хобі здатне не лише розважити, але й заспокоїти нервову систему.

Зірки зайнялися гончарством

Перші спроби створення кераміки Каменських розпочала ще у вересні. Довелося кілька разів працювати з глиною, щоб отримати бажане. Співачка щиро раділа, вихваляючись:

“Я бачила, що вам цікаво спостерігати за історією створення моєї керамічної тарілки. І ось врешті ділюся з вами!”

Даша Квіткова

Блогерка має чимало екстремальних захоплень. А тепер знайшла справу до душі з творчим спрямуванням. Ексдружина Нікіти Добриніна зайнялася справою наших пращурів – гончарством.

Зірки зайнялися гончарством

На знімках, які Квіткова оприлюднила в мережі, дівчина дуже зосереджено тримає руки на кругу, що крутиться, формуючи виріб із глини. Для роботи Даша вбралася у коротеньку чорну сукенку, на яку накинула грубий фартух. А голі колінка майстрині вщерть заляпані мокрою глиною.

Зірки зайнялися гончарством

Та навіть у такому вигляді Даша виглядає доволі привабливо, тож нарвалася на купу компліментів від підписників своєї сторінки в Інсті. Фани навіть влаштували імпровізоване голосування, на якій зі світлин дівчина має кращий вигляд.

Схожі статті

Стейк з цвітної капусти з грибами: такого ви ще не куштували, а даремно. Це навіть краще за будь-яке м’ясо

Ця страва настільки оригінальна, що якщо ви хочете приготувати щось незвичне, то годі й шукати. Її показний вигляд, шикарна подача та неймовірний смак не залишать байдужим жодного дегустатора.

Самотній пустельник: як живе третій Президент-пенсіонер Віктор Ющенко та де зараз знаходяться його діти

Експрезидент України Віктор Ющенко – ім'я, що колись було символом боротьби за демократію та прогрес, незалежність, чесність та справедливість. З ним були пов'язані наші надії та розчарування.

Рецепт запеченої скумбрії з Іспанії: на всі свята готую тільки так. Всіх вражає не тільки смак, а й вигляд

Якщо у вас є бажання приготувати смачно відносно недорогу рибу, то пропонуємо скористатися рецептом, який ми вам зараз надамо, тому що не часто зустрінеш таку оригінальну подачу.