51-річний Ахтем Сеітаблаєв познайомив свою наречену Мар’яну з донькою: у режисера доволі серйозні наміри

Ахтем Сеітаблаєв збирається одружитися втретє. Його обраниця Мар'яна на 20 років молодша. Режисер уже встиг зробити пропозицію, отримати "так" і познайомив наречену з донькою.

Свій 51-ий рік народження Ахтем Сеітаблаєв зустрів у статусі нареченого. Його обраниця Мар’яна Боцвинюк працювала у білоруському консульстві. За допомогою жінки вдалося повернути додому чимало українців.

Ахтем Сеітаблаєв із нареченою

Режисер певний час приховував стосунки з Мар’яною від загалу. Казав журналістам, що після розлучення його серце не вільне, та не розповідав про дівчину жодного слова. Врешті настав час показати обраницю.

Ахтем Сеітаблаєв зі старшою донькою

Важливим моментом стало питання знайомства трьох дітей з нареченою тата. Зі старшою Назли Ахтему все вдалося. Жінки побачили одна одну. А от молодшу Сафіє татусь сам бачить виключно в соцмережах, оскільки дитина нині перебуває за кордоном.

Ахтем Сеітаблаєв із молодшою донькою

Не має можливості спілкуватися Сеітаблаєв і з сином. Селім нині перебуває в окупованому Криму, де доглядає за хворим дідусем. Задля цього молодику навіть довелося взяти академвідпустку.

Син Ахтема Сеітаблаєва

Про першу дружину, маму Назли та Селіма, Ахтем воліє нічого не розповідати. Другою жінкою режисера стала продюсерка Іванна Дядюра. Вони прожили разом 8 років. У цьому шлюбі народилася Сафіє. Стосунки в батька з дитиною нині натягнуті.

Певно, дівчинка не може вибачити, що тато покинув її та маму. Чоловік сподівається, що з часом усе налагодиться. Тим паче, що вона з мамою нині перебуває за межами України.

Ахтем Сеітаблаєв із нареченою

Де і за яких обставин Ахтем познайомився з Мар’яною, чоловік воліє не розповідати. У червні вони разом з’явилися на прем’єрі фільму. Відтоді постійно постять спільні світлини в мережі.

Сеітаблаєв зробив пропозицію коханій, а отримавши позитивну відповідь, продемонстрував фото, де обоє щасливо посміхаються, а на пальчику Мар’яни виблискує каблучка.

Схожі статті

Готую на замовлення вже багато років: моя імпровізація – торт “Кіндер Пінгві”. Коржі як хмарка і ніжний крем

Описати словами смак торта "Кіндер Пінгві" неможливо. Це треба тільки скуштувати, щоб отримати райську насолоду. Бісквітні коржі тануть у роті у поєднанні з ніжним вершковим кремом.

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.