На них вінець безшлюбності? Зіркові жінки, які не поспішають із заміжжям: Могилевська, Кароль, Таран, Мазур

У світі шоу-бізнесу і гламуру, де слідкувати за особистим життям зірок є частиною нашого щодення, декілька видатних особистостей вирішили не піддаватися гаслам і не торкатися теми шлюбу.

Серед цих виняткових особистостей — Наталія Могилевська, Тіна Кароль, Лідія Таран і Алла Мазур, які, попри свою красу, талант та успіх, не поспішають під вінець.

Наталія Могилевська та Тіна Кароль: колись у шлюбі, але зараз одні

Ці талановиті виконавиці української естради колись були в шлюбі. Проте, обидві зірки зіткнулися з самотністю: одна через швидке розлучення, друга через відхід коханого чоловіка з життя. Вірогідно, вони, переживши такі події, вирішили віддати себе своєму творчому розвитку. Можливо, це стало своєрідним вибором — бути незалежними жінками, концентруючи свою увагу на кар’єрі, а Кароль ще й на вихованні сина. І хоча чутки про численні романи жінок з різними чоловіками переслідують їх весь час, обидві зірки явно не поспішають зв’язати себе шлюбом.

Н
Наталія Могилевська та Тіна Кароль з сином

Лідія Таран та Алла Мазур: самостійні красуні в пошуках гармонії

Лідія Таран і Алла Мазур — ще дві надзвичайно талановиті та виняткові жінки, які, на жаль, не знайшли свого кохання нарівні з успішною кар’єрою. Їхня врода і розум привертають увагу, але вони обирають шлях самостійності та пошуку гармонії в інших сферах життя. Обидві зіркові телеведучі ніколи не були офіційно заміжні, мають дітей-підлітків, яких успішно виховують самі.

Чому таке рішення? Ймовірно, вони визначають своє щастя не тільки через відносини, але й через особистий розвиток, творчість та власне самопочуття.

Лідія Таран та Алла Мазур з дітьми
Лідія Таран та Алла Мазур з дітьми

Вибір цих видатних жінок залишатися самотніми може розглядатися як бажання збереження своєї свободи та незалежності. Вони здобули славу та шану своїх поціновувачів завдяки власним зусиллям і таланту, і це може бути найважливішим для них.

І, можливо, саме це робить їх особливими та неординарними не лише на сцені чи телеекрані, але і в реальному житті.

Схожі статті

Оля Цибульська щось знає: кума Дзідзьо натякнула, що Полтавська – не остання дружина Володимира Остапчука

Ольга Цибульська відверто прокоментувала романтичне життя Володимира Остапчука. Крім того, співачка поділилася своїми думками про дружину ведучого.

Цвітна капуста з рваним м’ясом: деякі секрети приготування смачної вечері відкрила подруга. Страва — відпад!

Як приготувати цвітну капусту? Існує ціле море рецептів страв з неї, але важливо виконувати деякі загальні поради стосовно її підготовки до страви. Про це та про цікавий рецепт поговоримо зараз.

Повітряний кекс із родзинками, який вийде у всіх! Рецепт перевірений роками: беру масло, борошно та цукор

Розгляньте рецепт повітряного кексу з родзинками, який завжди виходить вдалим і мега смачним. Він стане найкращою випічкою до чашки чаю або кави!