“Одна родина за столом”: Софія Ротару очима її близьких. Яка вона мама, бабуся, сестра та свекруха

Співачка, легенда та незмінний символ української естради – Софія Ротару завжди асоціюється з розкішшю та елегантністю. Проте, за лаштунками сцени розкривається зовсім інша сторона.

Софія Ротару народилася в сім’ї, де родинні цінності завжди стояли на першому місці. Вже тоді в її дитинстві та юності формувалися погляди, які залишилися з нею на все життя. Вона вчилася важливості родини, любові та взаєморозуміння. З того часу Софія Михайлівна ніколи не обривала стосунки з близькими, а особливо з молодшою сестрою Аурікою.

Мама: ласка та підтримка

Всесвітньо відома співачка – мати єдиного свого сина Руслана, народженого у шлюбі з коханим чоловіком Анатолієм Євдокименком. Ті, хто знайомий з особистим життям Ротару, говорять, що вона завжди була пристрасною та ласкавою матір’ю. Заслуговує зауваження той факт, що, попри непростий графік та гастрольні тури, Софія Ротару завжди намагалася проводити якнайбільше часу зі своєю родиною, надаючи сину відчуття важливості та безмежної любові. Син віддячує матері й піклується про неї, проживаючи разом в одному з київських маєтків співачки.

Бабуся: зразок тепла та турботи

Сьогодні Софія Ротару є гордою бабусею двох онуків. Вона завжди з великою теплотою та  радістю зустрічає їх, даруючи їм свою безмежну любов та увагу.

Як відомо, зараз онучка та онук співачки перебувають в США. На тлі гучного скандалу з незаконним намаганням онука перетнути український кордон, ходять чутки, що саме легендарна бабуся все ж таки посприяла онукові в еміграції.

Свекруха: розуміння та гармонія

Софія Ротару легко знаходить спільну мову зі своєю невісткою. За всі роки шлюбу з її сином, вони встигли збудувати гармонійні та поважливі стосунки. А невістка пригадує, що увійшла в сім’ю легенди так, наче завжди була їхньою часткою.

Таким чином, за лаштунками Ротару, що підкорила музичний світ, розкривається тепла, затишна і чуйна людина.

Софія Ротару очима її близьких. Син з невісткою та онуки

Схожі статті

Готується легко, смакує відмінно: вафельний м’ясний торт завжди виручає, коли хочеться чогось неординарного

Якось всі вже звикли до десертів, які готуються з покупних коржів. І дійсно, це дуже зручно, а, головне — швидко. Та хіба тільки десерти можна так приготувати?

Картопляні котлети з крабовими паличками “улітають”, не встигаючи охолонути: чарівна вечеря у родинному колі

Завдяки цьому рецепту вам точно вдасться нагодувати свою родину смачною вечеряю. Такі котлетки не просто смачні та соковиті, вони ще й дуже апетитні та поживні.

Земляки Ані Лорак остаточно стерли памʼять про співачку: як від зірки-мовчунки відвернулися геть усі

Зрадників ніхто ніде і ні в які часи не любить, а їхні дії особливо не прбачаються, коли йдеться про відомих особистостей, яких колись вважали майже іконами.