Колись були сусідами, тепер роз’їхалися врізнобіч: Осадча та Каменських, Кричевський та Білик й інші

Всі знаменитості вважають своїм обов'язком побудувати заміський дім. Іноді трапляється, що обирають ділянки поряд з іншими зірками. Отак і стають сусідами. Щоправда, ненадовго.

Гарік Кричевський та Ірина Білик

Їхні будинки розташовані через паркан у селищі Березівка під Києвом. Ірина заселилася в одноповерховий котедж набагато раніше. Тож могла споглядати за етапами будівництва сусіда-шансоньє.

Знаменитості раніше були сусідами

В обох будинках під час окупації Київщини у 2022 році побували російські військові. Мешкали там цілий місяць й потрощили все, що тільки можна, залишивши цілими лише музичні інструменти. Звісно, що повертатися після цього у свої маєтки зірки не поспішають.

Діма Монатік та Надя Дорофєєва

Родини Монатіка та Дорофєєвої з Дантесом звели свої двоповерхові будинки у селищі Крюківщина. Вони дружили сім’ями, частенько відвідували одне одного. Якось навіть разом зустрічали Новий рік.

Знаменитості раніше були сусідами

Та нині все змінилося Надя з Володею розлучилися й позбулися нерухомості. А родина Монатіків після повернення дружини Ірини з-за кордону разом із синами перебралася до столиці, щоб дітям було зручніше відвідувати школу.

Катя Осадча та Настя Каменських

Ще два зіркових подружжя мешкали по сусідству один від одного в селі Романків. Катя Осадча з Юрієм Горбуновим та дітьми й далі продовжують жити в ошатному й великому будинку серед зелені.

Знаменитості раніше були сусідами

А от із Настею та Потапом не все так однозначно. Ходять настійливі чутки, що подружжя перебуває на межі розлучення й не живе разом. Та якщо це й не правда, все одно переважну більшість часу після повномасштабного вторгнення Олексій проводить за кордоном, а не поряд із дружиною. Тож і з сусідами точно не бачиться.

Схожі статті

Готую на замовлення вже багато років: моя імпровізація – торт “Кіндер Пінгві”. Коржі як хмарка і ніжний крем

Описати словами смак торта "Кіндер Пінгві" неможливо. Це треба тільки скуштувати, щоб отримати райську насолоду. Бісквітні коржі тануть у роті у поєднанні з ніжним вершковим кремом.

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.