Катя Осадча – сувора мама, а Юра Горбунов дозволяє синам усе: стрибати по диванах і по підлозі кататися

Катя Осадча та Юрій Горбунов виховують двох маленьких синів Івана та Данила. Зі світлин в Інстаграмі можна зробити висновок, що мама строга, натомість татусь дозволяє будь-що.

Катя Осадча вже виростила одного сина Іллю, тож знає, як поводитися з меншими хлопчиками. Якщо зазирнути в Існтаграм-сторіз знаменитості, можна побачити, як ретельно матуся обирає заняття для своїх дітей.

Катя Осадча – сувора мама, а Юра Горбунов – добрий тато

Жінка дає завдання, які розвивають, при цьому враховуючи вікову різницю між дітьми. От ми бачимо, як Данилко розкладає пірамідки за кольорами чи збирає з конструктора простенькі моделі під пильним оком мами. Іванко понад усе полюбляє малювати, то Осадча всіляко розвиває цей творчий запал сина.

Юрій Горбунов став татом доволі пізно, хоча досвід спілкування з дітьми має – виховав падчерку першої дружини. Коли Катя йде на кухню чи в інших справах, хлопчики знають, що з татусем час можна провести доволі весело.

Катя Осадча – сувора мама, а Юра Горбунов – добрий тато

От Іванко та Данилко й не стримують себе – стрибають на дивані, катаються по підлозі, загорнувшись у ковдру. А тато замість того, щоб зробити зауваження, ще й сам долучається до активних ігор та бешкету.

Встигнути за Іваном доволі складно. 6-річний хлопчина – справжній енергетик. Будинок через його витівки ходить ходуном. Оскільки взимку кататися на велосипеді неможливо, то хлопчик обладнав багажник автівки тата під будиночок. Ото й спокою тільки, коли маля береться до малювання.

Катя Осадча – сувора мама, а Юра Горбунов – добрий тато

А ще брати полюбляють, коли тато читає їм книжки. Оскільки дитяча пам’ять вловлює все й частенько Юрій чує на свою адресу: “Тато, ти вже це казав!”, то доводиться імпровізувати й придумувати нові сцени, яких автор казки не писав.

Схожі статті

Готую на замовлення вже багато років: моя імпровізація – торт “Кіндер Пінгві”. Коржі як хмарка і ніжний крем

Описати словами смак торта "Кіндер Пінгві" неможливо. Це треба тільки скуштувати, щоб отримати райську насолоду. Бісквітні коржі тануть у роті у поєднанні з ніжним вершковим кремом.

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.