Хто займається вихованням сина Тіни Кароль, якого поп-діва відрядила в Англію: знайшла Вені нову родину

Життя знаменитих особистостей завжди викликає підвищений інтерес, а коли йдеться про виховання дітей, публіка стає ще більш зацікавленою. Не оминає таке й зіркову маму Тіну Кароль.

Після трагічної втрати чоловіка, Євгена Огіра, Тіна Кароль взяла на себе важливу місію — виховання свого сина. Цей період її життя був випробуванням, але зірка не тільки виросла з цього врівноваженою та сильною жінкою, а й знайшла новий спосіб забезпечити майбутнє своєї родини.

У 2016 році стало відомо, що син Тіни Кароль відправився жити та навчатися в Англію. Це рішення викликало хвилю обговорення, але виявилося, що вирішальною причиною цього кроку стала не лише отримання якісної освіти, а й бажання забезпечити хлопцеві захист та спокій від уваги, що пов’язана зі славою його матері.

Тіна Кароль відзначається не лише своєю музичною кар’єрою, але й вразливістю та рішучістю в особистому житті. Стурбована тим, як публіка реагує на її сина, артистка вирішила відправити його за кордон. Це рішення дозволяє хлопцеві не тільки навчатися у престижному закладі в елітній англійській школі Repton Preparatory School, але й будувати своє життя за межами преси та спекуляцій.

Це — доля

Сином Тіни Кароль в Англії опікується українська родина

Віддавати у гуртожиток дитину Кароль не схотіла, тому знайшла йому українську родину, яка прийняла Веніаміна, як рідного. Про Надію та Романа (так звуть подружжя, з якими мешкає хлопець) Тіна каже, що вони вкладають у нього душу та любов. Завдяки цій парі син бездоганно вивчив українську мову. Щобільше, співачка впевнена, що саме вони виховують у Вені почуття патріотизму. Надія та Роман піклуються про те, щоб хлопець не полишав заняття фехтуванням, українськими танцями, грою на фортепіано та барабанах.

“Надзвичайно щаслива, що так сталося. Він там пізнав українську культуру більше, ніж в Україні”,- зазначила Тіна в одному зі своїх інтерв’ю.

Важливо відзначити, що Тіна Кароль, не дивлячись на свою зайнятість та напружений ритм життя, не втрачає зв’язку з сином. Вона підкреслює, що вони підтримують близькі стосунки і навіть дистанція та географічна віддаль не можуть вплинути на любов та родинне тепло.

Схожі статті

Оля Цибульська щось знає: кума Дзідзьо натякнула, що Полтавська – не остання дружина Володимира Остапчука

Ольга Цибульська відверто прокоментувала романтичне життя Володимира Остапчука. Крім того, співачка поділилася своїми думками про дружину ведучого.

Цвітна капуста з рваним м’ясом: деякі секрети приготування смачної вечері відкрила подруга. Страва — відпад!

Як приготувати цвітну капусту? Існує ціле море рецептів страв з неї, але важливо виконувати деякі загальні поради стосовно її підготовки до страви. Про це та про цікавий рецепт поговоримо зараз.

Повітряний кекс із родзинками, який вийде у всіх! Рецепт перевірений роками: беру масло, борошно та цукор

Розгляньте рецепт повітряного кексу з родзинками, який завжди виходить вдалим і мега смачним. Він стане найкращою випічкою до чашки чаю або кави!