Знову у пошуках образу: великі губи, елегантні вигини. Леся Нікітюк красива й самотня, як ялинка в хаті

Телеведуча та гумористка Леся Нікітюк завжди славилася своєю креативністю та нестандартним підходом до створення образів. Нещодавно вона вразила своїх шанувальників знову .

Леся завжди обирає свої образи з великою увагою до деталей. Здається, щоб наблизитись до ідеального вигляду вона зробила навіть пластику носа та губ, хоча й до того мала таку зовнішність, що чоловіки оберталися їй у слід.

На своїй сторінці в інстаграм гумористка викладає відео, у яких перетворюється в історичних або серіальних героїнь. Вона дуже вдало відтворює образ Мерилін Монро та української Роксолани (або, як вона каже, Роксолесі), іноді несподівано з’являється наче Агент 007 у жіночому варіанті.

Цього ж разу вона вирішила вражати не тільки стильністю, але й несподіваністю. Її новий образ викликає велику увагу, але є зовсім іншим, ніж ми звикли бачити. Це вказівка на те, що Леся продовжує експериментувати та розвиватися у своєму таланті. Втім, вишукана сукня з мінімумом прикрас, сумний погляд, поза, що вдало підкреслює елегантні вигини фігури на фоні тендітної ялинки, яка також прикрашена нечисленними червоними трояндами — картина, не притаманна цій актрисі. Всі користувачі, хто побачив Лесю такою, зійшлися у думці, що це дуже красиво, але надмірно підкреслює якусь самотність.

Завдяки своєму гострому гумору та живому таланту, Леся завжди знаходить шлях до сердець глядачів. Однак у своєму особистому життєвому серіалі дівчина досі не знайшла своєї пари, що неодмінно викликає зацікавленість та питання в усіх, хто слідкує за її кар’єрою та життям.

Леся Нікітюк залишається загадковою та інтригуючою особистістю, і її новий образ — це лише ще один елемент тієї чарівної гри. Чи вирішить вона поділитися своїм особистим щастям з глядачами, чи вибере приватність — час покаже. Одне можна стверджувати однозначно — Леся Нікітюк завжди залишається в центрі уваги та вражає своєю неперевершеною енергією та талантом.

Схожі статті

Готую на замовлення вже багато років: моя імпровізація – торт “Кіндер Пінгві”. Коржі як хмарка і ніжний крем

Описати словами смак торта "Кіндер Пінгві" неможливо. Це треба тільки скуштувати, щоб отримати райську насолоду. Бісквітні коржі тануть у роті у поєднанні з ніжним вершковим кремом.

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.