Всі жінки Сергія Притули, крім Фреймут та Варнави: обидві народили дітей та зробили багатодітним батьком

Колишній зірковий ведучий, шоумен, гуморист, продюсер та визнаний красень українського телебачення Сергій Притула ніколи не страждав від відсутності жіночої уваги, але до шлюбу його привели двоє.

За веселий характер, відкритість, щирість та гумор  Сергія Притулу полюбила глядацька аудиторія і він швидко зробив блискучу кар’єру зіркового шоумена. Було б дивно, якби широкий загал не цікавився особистим життям такої людини.

Йому приписували численні романи майже з усіма його співведучими на телепроєктах. Серед них Фреймут, Варнава, Нікітюк. Втім відомо про два офіційні шлюби Сергія, у яких в нього народилося поки що троє дітей.

Шлюб перший — невдалий

Початківець актор та телеведучий  Сергій Притула вперше одружився у 2007 році. Дружину звали Юлія. Пара на той час мешкала у Тернополі. Через рік у них народився син Дмитро. Ймовірно таке ім’я сину дав Сергій на честь свого батька. Зі слів актора, стосунки між ним та дружиною були далекими від ідеальних, а з часом ставали все гіршими: кар’єра забирала сили та час, а дружина цього зрозуміти не могла чи не хотіла. Сварки та побут остаточно зруйнували сім’ю вже за пару років. Сергій розлучився з Юлею, але не покинув Дмитра, а оформив над ним опіку. Зараз хлопцю 15 років, а колишні зберегли дружні стосунки, хоча кожен має інші родини та дітей у нових шлюбах.

Шлюб другий — щасливий

“Моя Катруся”. Так часто називає Сергій свою другу дружину, з якою побрався у 2015 році. Жінка з Донецька подарувала чоловікові у 2017 році доньку Соломію, а у 2021 – Стефанію. У нещодавньому інтерв’ю шоумен та волонтер Притула зізнався, що вони з Катериною планували у 2022 році третю дитинку, та через сучасні події в країні ті плани відсунули на невизначений час.

Сергій Притула розповів про жінок, які народили йому нащадків

Схожі статті

Готується легко, смакує відмінно: вафельний м’ясний торт завжди виручає, коли хочеться чогось неординарного

Якось всі вже звикли до десертів, які готуються з покупних коржів. І дійсно, це дуже зручно, а, головне — швидко. Та хіба тільки десерти можна так приготувати?

Картопляні котлети з крабовими паличками “улітають”, не встигаючи охолонути: чарівна вечеря у родинному колі

Завдяки цьому рецепту вам точно вдасться нагодувати свою родину смачною вечеряю. Такі котлетки не просто смачні та соковиті, вони ще й дуже апетитні та поживні.

Земляки Ані Лорак остаточно стерли памʼять про співачку: як від зірки-мовчунки відвернулися геть усі

Зрадників ніхто ніде і ні в які часи не любить, а їхні дії особливо не прбачаються, коли йдеться про відомих особистостей, яких колись вважали майже іконами.