“Багатодітний тато”: Ектор Хіменес-Браво з “МастерШефу” показав свого малюка, якого довго ховав від фанатів

Відомий український шеф-кухар Ектор Хіменес-Браво поділився милим відео на своїй сторінці в Instagram. Чоловік показав, як емоційно обіймає та гойдає "дитину" на руках.

Відомий український шеф-кухар Ектор Хіменес-Браво поділився новим відео на своїй сторінці в Instagram. У ролику можна побачити, як чоловік колихає на руках малу “дитину”. Він одягнений у голубий медичний костюм, на перший погляд, можна припустити, що відео з пологового будинку. Ектор емоційно обіймає та гойдає “дитину”, але згодом виявляється, що це не дитина, а улюблениця кулінара — собачка Лупіта. Чотирилапа одягнена у дитячий костюм та шапочку. На фоні відео звучить мила музика.

Ектор Хіменес-Браво показав свого малюка
Ектор Хіменес-Браво показав свого малюка

Коли Ектор повертає свою улюбленицю, всі впізнають Лупіту, яку кулінар показує у соціальних мережах кожного дня, викладаючи її фотографії. Публікацію він підписав:

“Ви мене питали: “Коли діти?””.

Варто додати, що для Ектора обидві собачки, Лупіта та її кавалер Чоко, справді є як діти. Він обожнює їх ділиться моментами їхнього спільного життя. З ними кухар проводить кожен свій день.

Ектор Хіменес-Браво показав свого малюка
Ектор Хіменес-Браво показав свого малюка

Коментарів під відео багато і всі позитивні. Одні коментатори дивуються, як собачка може бути схожа на дитину, а інші пишуть, що повірили Ектору. Ось декілька коментарів, які можна знайти під дописом:

  • “А вам личить, шкода, що то песик”.
  • “Я реально повірила, що це дитина”.
  • “А я ще подумала, чого у дитини така спинка не рівна”.
  • “Ектор! Сьогодні ж не 1 квітня!!! Оце так розіграли нас”.
  • “Кожного ранку в мене обличчя як в Лупіти все життя”.
  • “Собаки то добре, а діти то зовсім інше”.
Ектор Хіменес-Браво показав свого малюка
Ектор Хіменес-Браво показав свого малюка

Зауважимо, що Ектор Хіменес-Браво завжди із теплою усмішкою розповідає про своїх домашніх улюбленців, які завжди поруч з ним. Лупіта навіть супроводжує чоловіка під час кулінарного шоу “МастерШеф”. Це гумористичне відео підняло настрій прихильникам відомого кулінара.

Схожі статті

Готується легко, смакує відмінно: вафельний м’ясний торт завжди виручає, коли хочеться чогось неординарного

Якось всі вже звикли до десертів, які готуються з покупних коржів. І дійсно, це дуже зручно, а, головне — швидко. Та хіба тільки десерти можна так приготувати?

Картопляні котлети з крабовими паличками “улітають”, не встигаючи охолонути: чарівна вечеря у родинному колі

Завдяки цьому рецепту вам точно вдасться нагодувати свою родину смачною вечеряю. Такі котлетки не просто смачні та соковиті, вони ще й дуже апетитні та поживні.

Земляки Ані Лорак остаточно стерли памʼять про співачку: як від зірки-мовчунки відвернулися геть усі

Зрадників ніхто ніде і ні в які часи не любить, а їхні дії особливо не прбачаються, коли йдеться про відомих особистостей, яких колись вважали майже іконами.