Бадоєв – Казбекович, а Успенська – Залманівна: в кого зі знаменитостей теж дивовижні по батькові

Далеко не всі знаменитості мають по батькові всім нам звичні, наприклад, Миколаївна чи Михайлівна. У деяких із них татусі носять доволі екзотичні імена. Ви таких, напевно, ніколи й не чули.

Алан Казбекович Бадоєв

Кліпмейкер народився в Беслані, хоча дитинство провів у Горлівці на Донеччині. Мама в Алана українка, а тато – осетин. Тому не дивно, що чоловік має ім’я Казбек. Він у всьому підтримує сина, є його ментором та близьким другом. У всіх складних життєвих ситуаціях Бадоєв-молодший пригадує татові поради й приймає потрібні рішення з урахуванням батьківських настанов.

Дивовижні по батькові зірок

Любов Залманівна Успенська

Далеко не всім відомо, що співачка народилася в Києві. Та нині забула про своє коріння й перебуває в реєстрі зрадників України. Прізвище Успенська дісталося Любові від другого чоловіка, з яким вони разом емігрували до США. Тата любительки шансону звали Залман Ефромович Сіцкер. Нині покійний чоловік свого часу був директором Київської фабрики побутової техніки.

Дивовижні по батькові зірок

Валерій та Костянтин Шотайовичи Меладзе

Валерій та Костянтин Меладзе мають тата Шоту Костянтиновича. Отже, кожен із братів має по батькові Шотайович. У жовтні родина відзначила ювілей тата – чоловіку минуло 90 років. Глава родини не мав жодного стосунку до музики. Він і його дружина були інженерами. Натомість усі троє дітей працюють у творчій сфері. Костянтин пише музику, Валерій виконує пісні, а сестра Ліана є продюсеркою студії звукозапису.

Дивовижні по батькові зірок

Евеліна Вісвальдівна Бльоданс

Мама в чарівної медсестрички з “Маски шоу” єврейка, а тато – латиш. Звідси таке незвичне прізвище й по батькові. Адже татуся зірки звати Вісвалдіс Карлович. Він був фотографом. Народилася Евеліна в українській Ялті, освіту здобула в США, але свято переконана, що Крим – це росія, хоча в актриси й українське коріння. За це потрапила в українські санкційні списки.

Дивовижні по батькові зірок

Схожі статті

Готую на замовлення вже багато років: моя імпровізація – торт “Кіндер Пінгві”. Коржі як хмарка і ніжний крем

Описати словами смак торта "Кіндер Пінгві" неможливо. Це треба тільки скуштувати, щоб отримати райську насолоду. Бісквітні коржі тануть у роті у поєднанні з ніжним вершковим кремом.

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.