На Новий рік трапляються різні дива: навіть чоловіки вбираються в жінок – Пивоваров, Притула, Горбунов

Новорічні свята є чудовим часом для маскараду. Ось і наші знамениті чоловіки вирішили трішки пожартувати й перетворилися на… жінок. Розгляньмо, кому подібні метаморфози вдалися найкраще.

Артем Пивоваров

Під час знімання кліпу на композицію “Рандеву” співаку довелося неодноразово перевтілюватися в різноманітні персонажі готелю – від адміністратора до вередливої клієнтки. Всього Пивоваров змінив п’ять образів. Ходив на підборах, відтискався на пальцях, стрибав по столах.

Чоловіки-артисти вдягли жіноче вбрання

Фани не відразу втямили, що на екрані присутні не різні люди, а лише Артем, який чудить на межі епатажу. Слід відзначити, що всі образи артисту вдалися. Але жіночий особливо. Адже дама в капелюсі в його виконанні має і жіночу ходу, і відповідні манери. Як він зміг передати всі жіночі штучки настільки дивовижно, незрозуміло.

Сергій Притула

Це зараз пан Сергій – поважний волонтер, який збирає мільйони гривень на допомогу армії. А колись був справжній відчайдух. І от ми вже бачимо дамочку в яскраво-червоній сукні з рюшами, підперезаною хусткою із віялом в руках. Запальні танці новоспеченої Кармен із трояндою за вухом не залишать байдужим нікого.

Чоловіки-артисти вдягли жіноче вбрання

Юрій Горбунов

Не оминула пристрасть до перевдягання й батька двох синів. Шоумен убрався в жіночу сукню дружини Катерини Осадчої, коли родина перебувала на самоізоляції під час пандемії.

Чоловіки-артисти вдягли жіноче вбрання

Катя тоді навпаки приміряла чоловічий костюм із краваткою та капелюхом. Подружжя влаштувало запальні танці перед камерою. Тепер Юрію є чим похвалитися перед первістком Іваном, показуючи йому ці веселі домашні ролики.

Олексій Потапенко

Репер Потап останнім часом потерпає від постійного хейту на власну адресу. Жарти чоловіка, які раніше сприймалися на ура, у воєнних умовах здаються недоречними. Через це Потапу й прилітає у мережі в коментах регулярно.

Чоловіки-артисти вдягли жіноче вбрання

Та чоловіка Насті Каменських не заспокоюється. І от ми вже бачимо не лисого репера, а артиста в жіночій перуці під час виконання нової пісні благовірної.

Схожі статті

Готую на замовлення вже багато років: моя імпровізація – торт “Кіндер Пінгві”. Коржі як хмарка і ніжний крем

Описати словами смак торта "Кіндер Пінгві" неможливо. Це треба тільки скуштувати, щоб отримати райську насолоду. Бісквітні коржі тануть у роті у поєднанні з ніжним вершковим кремом.

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.