Сніжану знають усі: а як виглядала перша дружина музиканта Сергія Бабкіна і скільки вони мали дітей на двох

У Сніжани та Сергія Бабкіних в обох за плечима є невдалі шлюби, в яких з'явилися діти. Натомість зараз ніхто з них воліє не згадувати про минулі стосунки, насолоджуючись щастям сьогодні й зараз.

Мало хто знає, що в житті Сергія Бабкіна, окрім Сніжани, була ще й інша жінка. Уперше 27-річний музикант одружився з Лілією Ротань. У 2005 році на світ з’явився їхній первісток Ілля. Прожили молодята недовго. Глава родини надміру зловживав алкоголем, а дружина нічого не могла з цим вдіяти.

Першу дружину Сергій Бабкін не показує, лише Сніжану

Натомість коли Бабкін зустрів Сніжану Вартанян, то настільки захопився жінкою, що сам вирішив зав’язати. Вони таємно від усіх обвінчалися, хоча поки не були розлученими. Молодичка також мала сина від першого шлюбу.

Врешті 2007 року обоє позбулися своїх половинок й оформили нові стосунки у рацсі. Сергій страшенно переживав, що колишня дружина не дає йому бачитися з сином. Урешті Лілія взагалі виїхала за кордон. Нині Ілля мешкає в Канаді, де є професійним хокеїстом.

Першу дружину Сергій Бабкін не показує, лише Сніжану

Артура, сина Сніжани, Бабкін прийняв немов рідного. У 2010 родина поповнилася донечкою Веселиною. А трішки пізніше Сніжана народила ще і Єлисея. Діти дуже музичні. Артур додатково захоплюється плаванням, а його сестра – хореографією.

Першу дружину Сергій Бабкін не показує, лише Сніжану

Чоловік повністю довіряє дружині у всіх творчих справах. Сніжана завідує фінансами родини, встигає поратися на кухні й в усьому підтримує благовірного. Звісно, без маленьких суперечок не обходиться, та обоє швидко відходять і починають перепрошувати одне одного.

Оскільки під час розпису наречена була без фати, Бабкіни вирішили повторно зіграти весілля через 14 років шлюбу. Вийшло весело. Знайти світлини Іллі та його мами в мережі неможливо. Виходить, що Сергій не підтримує стосунків із колишньою родиною.

Схожі статті

Готується легко, смакує відмінно: вафельний м’ясний торт завжди виручає, коли хочеться чогось неординарного

Якось всі вже звикли до десертів, які готуються з покупних коржів. І дійсно, це дуже зручно, а, головне — швидко. Та хіба тільки десерти можна так приготувати?

Картопляні котлети з крабовими паличками “улітають”, не встигаючи охолонути: чарівна вечеря у родинному колі

Завдяки цьому рецепту вам точно вдасться нагодувати свою родину смачною вечеряю. Такі котлетки не просто смачні та соковиті, вони ще й дуже апетитні та поживні.

Земляки Ані Лорак остаточно стерли памʼять про співачку: як від зірки-мовчунки відвернулися геть усі

Зрадників ніхто ніде і ні в які часи не любить, а їхні дії особливо не прбачаються, коли йдеться про відомих особистостей, яких колись вважали майже іконами.