Знаменитості з великими носами: Джанабаєва і Осадча пишаються горбинкою, а Репяхова перекроїла себе повністю

Зірки, як і решта людей, не ідеальні. Мають певні недоліки, скажімо, завеликий ніс. Та одні не звертають на подібне уваги, а інші поспішають до пластичних хірургів, щоб виправити помилку природи.

Катя Осадча

Знаменитості з великим носом

Коли Юрій Горбунов викладає у мережу світлини коханої без макіяжу, без хейту не обходиться. Фани висловлюють претензії то до зросту ведучої, то до капловухості. Та найбільше висміють довгий ніс Катерини. На це шоумен зазвичай відповідає порадою – спочатку подивіться на себе у дзеркало. А карикатуру невідомого авторства з величезним носом подружжя зі сміхом навіть виклало в Інстаграм.

Знаменитості з великим носом

Альбіна Джанабаєва

Допоки співачка виступала на бек-вокалі у Валерія Меладзе, її повністю влаштовувала зовнішність. Та коли між артистами завелися шури-мури, й було вирішено, що Альбіна співатиме у “ВІА Грі”, дівчині довелося перекроїти себе повністю. Отже, тепер після неодноразових втручань пластичних хірургів Джанабаєва може гордитися своїм виглядом, зокрема, й носом.

Знаменитості з великим носом

Катя Репяхова

Отримуючи від хейтерів чимало зауважень із приводу зовнішності, дружина Віктора Павліка не витримала й лягла під ніж пластичного хірурга. Тож невдовзі вже красувалася новим носиком. Попервах було незрозуміло, чи стало краще, оскільки обличчя дівчини було в синцях і все припухло. Та за 2 тижні Катя вже хвалилася перед підписниками в мережі новим образом.

Знаменитості з великим носом

Анна Седакова

Ще одна колишня віагрянка мала в юності чимало комплексів із приводу зовнішності. Анні здавалося, що вона затовста, її бісило кучеряве волосся. А ще дівчина дуже комплексувала через занадто великий ніс. Нині співачка сприймає себе такою, яка є. Вона втямила, що все, що колись вважала недоліками, насправді робить її особливою та неповторною.

Знаменитості з великим носом

Схожі статті

Готую на замовлення вже багато років: моя імпровізація – торт “Кіндер Пінгві”. Коржі як хмарка і ніжний крем

Описати словами смак торта "Кіндер Пінгві" неможливо. Це треба тільки скуштувати, щоб отримати райську насолоду. Бісквітні коржі тануть у роті у поєднанні з ніжним вершковим кремом.

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.