Доньці Брежнєвої щойно минуло 14 років, а вона виглядає на всі 20: Сара витягнулася й набула модельних форм

Коли Віра Брежнєва прийшла у "ВІА Гру", то мала доньку Соню. А Сару народила, коли вже стала зіркою. Молодшій доні минуло 14 років, і вона в усьому наслідує старшу сестру.

Молодша донька Віри Брежнєвої Сара Кіперман у грудні відзначила 14-річчя. Вона всіма силами намагається брати приклад зі старшої сестри Соні. Тож час від часу влаштовує фотосети як справжня модель.

Донька Віри Брежнєвої у 14 років виглядає на 20

Слід відзначити, що дівчині це дуже добре вдається. Одягнувши довгу шовкову вечірню сукню й накинувши на плечі шубу зі штучного хутра, Сара зовсім не схожа на 14-річну дівчинку-підлітка. Навпаки преобразилася й виглядає як справжня гламурна доросла особа.

Донька Віри Брежнєвої у 14 років виглядає на 20

Це трішки навіть лякає. Адже не повинна юнка у такому віці виглядати як 20-річна модель. Та схоже, ані маму, ані старшу сестру подібний розклад не лякає. Родички всіляко підтримують наймолодшеньку.

Так Сара Кіперман виглядала рік тому

Місяць тому тоді ще 13-річна Сара показалася перед публікою в довгій концертній сукні з голою спиною. Знімання відбувалося в дорогому швейцарському готелі. Можливо, через високу вартість нарядних речей дівчина й виглядає значно дорослішою за свій вік.

Донька Віри Брежнєвої у 14 років виглядає на 20

Схоже, татусь-мільйонер не шкодує грошей, аби тільки кровиночка потішилася. Поки що жодна з доньок Віри Брежнєвої не взяла до рук мікрофона й не виступила перед публікою, хоча було б цікаво почути дівочі голоси.

Старша донька Віри успадкувала мамині риси. Вони дуже схожі між собою. А от Сара, напевно, більше пішла в батька, бо різко виділяється з родинної лінії. Хоча дівчина ще росте, і все може змінитися за кілька років.

Схожі статті

Готується легко, смакує відмінно: вафельний м’ясний торт завжди виручає, коли хочеться чогось неординарного

Якось всі вже звикли до десертів, які готуються з покупних коржів. І дійсно, це дуже зручно, а, головне — швидко. Та хіба тільки десерти можна так приготувати?

Картопляні котлети з крабовими паличками “улітають”, не встигаючи охолонути: чарівна вечеря у родинному колі

Завдяки цьому рецепту вам точно вдасться нагодувати свою родину смачною вечеряю. Такі котлетки не просто смачні та соковиті, вони ще й дуже апетитні та поживні.

Земляки Ані Лорак остаточно стерли памʼять про співачку: як від зірки-мовчунки відвернулися геть усі

Зрадників ніхто ніде і ні в які часи не любить, а їхні дії особливо не прбачаються, коли йдеться про відомих особистостей, яких колись вважали майже іконами.