Чому Тіна Кароль не дає сину бути публічним: “закрила” Веніаміна у школі і вже не показує спільних фото

Тіна Кароль, одна з яскравих зірок української естради, завжди є прикладом сильної жінки. Особливо, коли йдеться про особисте життя її сина, співачка виявляє рішучість у захисті його приватності.

Майже 10 років тому, Тіна Кароль опинилася перед викликом одиничного материнства, втративши коханого чоловіка, Євгена Огіра, від онкології. Залишившись з 5-річним сином, співачка переживши велику трагедію, вирішила взяти у свої руки виховання їхнього маленького скарбу.

Захист приватності та материнська любов

Через три роки після втрати Євгена, Тіна Кароль зробила важливий вибір для свого сина. Відчуваючи на собі, наскільки важко бути постійно у центрі уваги та публічності, вона вирішила огородити його від цього світу. Бажаючи дати синові найкращі можливості у вихованні та освіті, вона відправила його в Англію.

Упродовж останніх років, син Тіни Кароль навчається в англійській школі, де він здобуває якісну освіту та формує свою особистість. Хлопець, як повідомляють джерела, зростає в затишному англійському містечку, де йому забезпечено не тільки якісне виховання, а й повна підтримка та турбота з боку Тіни Кароль. Мати дбає, щоб її син відчував тепло родинного вогнища, навіть на відстані від рідного краю.

Зараз Веніаміну виповнилося 15 років, і він стає схожим на свого покійного батька, що для матері, безсумнівно, особливо важливо.

Вона розуміє, що парубок скоро буде привабливим для жінок та дівчат, але поки що їй важко з цим змиритися.

Тіна Кароль з сином. Фото зі сторінки в інстаграмі Тіни Кароль

Останній раз вона виклала його фото на сторінці в інстаграмі, вітаючи сина з його 15-м Днем народження.

“Як тебе кому-небудь віддати згодом. Ох, дівчата. Остерігайтеся свекрухи!”,- написала ревнива матуся.

Тіна Кароль продовжує вражати своєю сильною внутрішньою силою та непохитною рішучістю захищати приватність свого сина.

Схожі статті

Стейк з цвітної капусти з грибами: такого ви ще не куштували, а даремно. Це навіть краще за будь-яке м’ясо

Ця страва настільки оригінальна, що якщо ви хочете приготувати щось незвичне, то годі й шукати. Її показний вигляд, шикарна подача та неймовірний смак не залишать байдужим жодного дегустатора.

Самотній пустельник: як живе третій Президент-пенсіонер Віктор Ющенко та де зараз знаходяться його діти

Експрезидент України Віктор Ющенко – ім'я, що колись було символом боротьби за демократію та прогрес, незалежність, чесність та справедливість. З ним були пов'язані наші надії та розчарування.

Рецепт запеченої скумбрії з Іспанії: на всі свята готую тільки так. Всіх вражає не тільки смак, а й вигляд

Якщо у вас є бажання приготувати смачно відносно недорогу рибу, то пропонуємо скористатися рецептом, який ми вам зараз надамо, тому що не часто зустрінеш таку оригінальну подачу.