Барських не Макс, Ребрик не Лілія, Камінська не Слава: чому виникла плутанина з іменами відомих зірок

Частенько за милозвучними іменами зірок приховуються псевдоніми, а насправді їх звати зовсім по-іншому. Сьогодні ми привідкриємо завісу над таємницею паспортних даних знаменитих українців.

Макс Барських

Коли майбутній виконавець зростав у Херсоні, всі звали його Миколою, як і тата. До речі, прізвище у хлопчика теж було іншим – Бортник. Писати пісні талановитий підліток почав у 12 років. Перший трек був англомовним. Коли 18-річний молодик прийшов на “Фабрику зірок”, то вже мав сценічне ім’я. Тож коли став підопічним продюсера Алана Бадоєва, не довелося нічого вигадувати.

Справжні імена українських зірок

Лілія Ребрик

У паспорті ведуча значиться як Ліліана Тодорюк. Та коли спортсменка вирішила робити телекар’єру, то придумала собі псевдонім, який було набагато легше запам’ятати, аніж справжнє ім’я знаменитості. Після одруження з Андрієм, в Лілії були думки змінити ім’я ще раз, оскільки Ліліана Дика теж звучить доволі оригінально. Та згодом вирішила залишити все, як є.

Справжні імена українських зірок

Слава Камінська

Коли юна одеситка відвідувала школу, то всі звали дівчинку Оля Кузнєцова. Та продюсер Юрій Нікітін вирішив, що милозвучніше буде, якщо учасницю гурту “НеАнгели” зватимуть Слава. Прізвище артистці дісталося від другого чоловіка Едгара Камінського, з яким вони встигли нажити двох дітей та відразу ж розлучилися. Нині знаменитість перебуває за кордоном, звідки частенько робить іронічні пости.

Справжні імена українських зірок

Джамала

Переможницю “Євробачення 2016” насправді звати Сусанна. А псевдонім співачка зробила, скоротивши власне прізвище – Джамаладінова. У дитинстві дівчинка надміру захоплювалася іспанською музикою, тому частенько її називали Сусанітою Гонсалес Санчес. У 2017 році Джа вийшла заміж за Бекіра Сулейманова, та чи поміняла документи на прізвище чоловіка, поки не розповідала.

Справжні імена українських зірок

Схожі статті

Стейк з цвітної капусти з грибами: такого ви ще не куштували, а даремно. Це навіть краще за будь-яке м’ясо

Ця страва настільки оригінальна, що якщо ви хочете приготувати щось незвичне, то годі й шукати. Її показний вигляд, шикарна подача та неймовірний смак не залишать байдужим жодного дегустатора.

Самотній пустельник: як живе третій Президент-пенсіонер Віктор Ющенко та де зараз знаходяться його діти

Експрезидент України Віктор Ющенко – ім'я, що колись було символом боротьби за демократію та прогрес, незалежність, чесність та справедливість. З ним були пов'язані наші надії та розчарування.

Рецепт запеченої скумбрії з Іспанії: на всі свята готую тільки так. Всіх вражає не тільки смак, а й вигляд

Якщо у вас є бажання приготувати смачно відносно недорогу рибу, то пропонуємо скористатися рецептом, який ми вам зараз надамо, тому що не часто зустрінеш таку оригінальну подачу.