Лілія Ребрик розповіла про сімейну традицію та показала своїх батьків: щороку повинна бути нова прикаса

Лілія Ребрик поділилась своєю родинною традицією, яка була започаткована ще в її дитинстві. Ведуча разом із батьками та доньками позувала поряд з ялинкою.

Відома українська телеведуча та акторка Лілія Ребрик поділилася гарною сімейною традицією зі своїми фоловерами, яку вона зберігає разом із рідними. Недавно знаменитість виклала зворушливі знімки зі своєю сім’єю поряд з новорічною ялинкою на сторінці в Instagram.

Лілія Ребрик розповіла про сімейну традицію та показала своїх батьків
Лілія Ребрик розповіла про сімейну традицію та показала своїх батьків

Лілія Ребрик показала фотографії, на яких разом із батьками та 2-ма доньками позують на фоні новорічної ялинки. У своєму пості вона зізналася, що відчуває постійний стрес через російську агресію, і додала, поруч з батьками відчуває себе захищеною від негативних думок.

Знаменитість вирішила емоційно відпочити у Чернівцях, де живуть її батьки Віра та Іван Тодорюк, і планує максимально віддалитися від негативу. Вона залишиться там на деякий час, щоб відновити емоційні сили та забути про страх.

У своїх stories ведуча також поділилась чудовою родинною традицією, яку сім’я дотримується щороку: знаменитість та її доньки дарують ялинкові прикраси батькам Лілії. Ця зворушлива традиція почалася ще з дитинства знаменитості. Родина зберігає іграшки, якими ведуча прикрашала ялинку, коли була дитиною. Їх можна побачити на вбраній ялинці. Таку традицію розпочала Віра Тодорюк, і це додає новорічній атмосфері родинного щастя та тепла.

“Гарна сімейна традиція: щороку ми даруємо нову іграшку на ялинку”, – підкреслила Лілія у своїх stories.

Лілія Ребрик розповіла про сімейну традицію та показала своїх батьків
Лілія Ребрик розповіла про сімейну традицію та показала своїх батьків

На знімках, які вона опублікувала, можна побачити її дітей Поліну і Діану, які нещодавно продемонстрували свої таланти, виконавши відому композицію гурту Kalush Orchestra під назвою “Stefania”. Публікація, де діти вдало виконують пісню, отримала велику кількість вподобайок і компліментів від шанувальників цієї талановитої родини.

Схожі статті

Готується легко, смакує відмінно: вафельний м’ясний торт завжди виручає, коли хочеться чогось неординарного

Якось всі вже звикли до десертів, які готуються з покупних коржів. І дійсно, це дуже зручно, а, головне — швидко. Та хіба тільки десерти можна так приготувати?

Картопляні котлети з крабовими паличками “улітають”, не встигаючи охолонути: чарівна вечеря у родинному колі

Завдяки цьому рецепту вам точно вдасться нагодувати свою родину смачною вечеряю. Такі котлетки не просто смачні та соковиті, вони ще й дуже апетитні та поживні.

Земляки Ані Лорак остаточно стерли памʼять про співачку: як від зірки-мовчунки відвернулися геть усі

Зрадників ніхто ніде і ні в які часи не любить, а їхні дії особливо не прбачаються, коли йдеться про відомих особистостей, яких колись вважали майже іконами.