Ось як виглядає таємний колишній Ксенії Мішиної, від якого вона народила сина: ніхто і здогадуватись не міг

Відома українська актриса Ксенія Мішина тримає у секреті особистість свого колишнього чоловіка. Втім, приховати абсолютно все про власне життя не вдавалось ще нікому.

Ксенія Мішина багато років тому здобула популярність. Знаменита українська актриса почала зніматись у серіалах і фільмах після завершення навчання в університеті. Крім відданих фанатів, про зірку дізналось чимало людей після її знімання у реаліті-шоу про кохання “Холостячка”. Саме там вона вперше розповіла про непросту історію зі свого життя. Зірка народила сина та виховувала його самостійно.

Колишній Ксенії Мішиної

Знаменитість почала стосунки з одруженим чоловіком під час навчання в університеті. Тоді відома українська актриса завагітніла та була змушена тимчасово відкласти освіту на другий план, аби виносити та народити сина. З часом зірка почала помічати зневажливу та навіть агресивну поведінку від свого чоловіка, який погодився їй допомагати вагітній дівчині з дитиною. Коли ексчоловік зірки скинув її зі сходів, вона вирішила від нього піти.

Ксенія Мішина ніколи не показувала, як виглядає її колишній чоловік, від якого вона народила сина
Ксенія Мішина ніколи не показувала, як виглядає її колишній чоловік, від якого вона народила сина

Хоча знаменита українська актриса ніколи не показувала про свого чоловіка та ніколи не хотіла відповідати на запитання про нього чи про події, пов’язані з ним, можна припустити, як виглядає її обранець. Так, сказати про це можна, подивившись на світлини підрослого сина Ксенії Мішини Платона. Саме від свого першого чоловіка знаменита актриса народила первістка та поки що єдину свою дитину.

Ксенія Мішина ніколи не показувала, як виглядає її колишній чоловік, від якого вона народила сина
Ксенія Мішина ніколи не показувала, як виглядає її колишній чоловік, від якого вона народила сина

Хлопчик, звісно, схожий на свою зіркову маму, проте він успадкував і риси від свого таємного батька. Порівнявши Платона з його рідною матір’ю Ксенією Мішиною, можна сміливо припустити, що на біологічного тата він все-таки схожий більше. Поки зірка українського кіно не бажає розкривати карти та показувати свого ексчоловіка, уявити, як він виглядає, можна лише зі світлин її сина.

Схожі статті

Готується легко, смакує відмінно: вафельний м’ясний торт завжди виручає, коли хочеться чогось неординарного

Якось всі вже звикли до десертів, які готуються з покупних коржів. І дійсно, це дуже зручно, а, головне — швидко. Та хіба тільки десерти можна так приготувати?

Картопляні котлети з крабовими паличками “улітають”, не встигаючи охолонути: чарівна вечеря у родинному колі

Завдяки цьому рецепту вам точно вдасться нагодувати свою родину смачною вечеряю. Такі котлетки не просто смачні та соковиті, вони ще й дуже апетитні та поживні.

Земляки Ані Лорак остаточно стерли памʼять про співачку: як від зірки-мовчунки відвернулися геть усі

Зрадників ніхто ніде і ні в які часи не любить, а їхні дії особливо не прбачаються, коли йдеться про відомих особистостей, яких колись вважали майже іконами.