Як сьогодні виглядають Жанна Аркадіївна і Кіра Воропаєва: зіграли лиходійок у популярних серіалах 2000-х

Усі ми чудово пам'ятаємо Жанну Аркадіївну з "Моєї прекрасної няні" та Кіру Воропаєву з "Не родись вродливою". Погляньмо, як склалося життя, і як нині виглядають актриси, що зіграли ролі злодійок.

Якщо розібратися, то в обох культових серіалах ці жіночки відчайдушно боролися за своє кохання, а головні героїні якраз і були лиходійками-розлучницями. Але ж наші симпатії неодмінно були на боці няні Віки та Каті Пушкарьової, а цих двох ми ненавиділи лютою ненавистю. Що з ними тепер?

Жанна Аркадіївна – Ольга Прокоф’єва

Торік у червні актриса відзначила 60-річний ювілей. Слід відзначити, що Ольга Прокоф’єва збереглася непогано. Веде активний образ життя, багато грає на театральній сцені й гастролює.

Як нині виглядають Жанна Аркадіївна і Кіра Воропаєва

Коли грала Жанну Аркадіївну, яка понад усе мріяла вийти заміж за продюсера Максима Шаталіна, їй було 42 роки. Після “Няні” акторка зіграла чимало інших ролей, переважно епізодичних, але таких же яскравих.

Як нині виглядають Жанна Аркадіївна і Кіра Воропаєва

Ольга була одружена з колегою по театру Юрієм Соколовим. У 1992 році жінка народила сина Олександра, який успадкував професію батьків. Сімейне життя не склалося. Прокоф’єва звинувачує колишнього чоловіка у грубості та небажанні заробляти гроші. Нині Ольга самотня. Весь сенс її життя в сині.

Кіра Воропаєва – Ольга Ломоносова

Уродженці Донецька Ользі Ломоносовій нині 42 роки. Коли вона знімалася в серіалі “Не родись вродливою”, була 28-річною. За ці 14 років акторка разюче не змінилася. Хіба що схудла на обличчі більше, ніж треба.

Як нині виглядають Жанна Аркадіївна і Кіра Воропаєва

Були часи, коли дівчинка займалася гімнастикою в Альбіни Дерюгіної. Потім мріяла стати балериною. У Київське хореографічне училище її не взяли, а в московське Щукінське втрапила.

Як нині виглядають Жанна Аркадіївна і Кіра Воропаєва

Граючи Кіру, Ломоносовій доводилося бути вимогливою та ревнивою. І хоч, на відміну від Каті Пушкарьової, наречена головного героя серіалу завжди виглядала стильно, симпатій у глядача не викликала.

Натомість акторська кар’єра після виходу “Не родись вродливою” на телеекрани в Ольги різко пішла вгору. Ломоносова нині живе у шлюбі з Павлом Сафроновим. Актриса народила режисеру двох доньок та сина.

Схожі статті

Усього 4 інгредієнти та 3 хвилини часу й на столі глазурований пиріг: випікати не треба – морозити. Смакота

Якщо діти попросять зробити щось солоденьке, тут же беріться за печиво й молоко. Знадобляться ще вершки та шоколад. Решта – справа техніки. Смаколик виходить за лічені хвилини.

66-річний Павло Зібров готовий відмовитися від вусів: “Я зголив би свої вуса, якби зібрати гроші…”

66-річний Павло Зібров носить вуса з 16-річного віку. За пів століття практично не виходив на люди без цього атрибуту. Але тепер артист згоден поголитися начисто.

Коли не знаєш що приготувати, а годувати родину треба: ульотні рублені курячі котлети. Соковиті та смачні

Не знаєте, що приготувати на обід або вечерю, а в холодильнику є куряче філе? Тоді цей рецепт рублених котлет точно допоможе вам уникнути проблем з вибором страви на сьогодні.