На кого проміняв коханий Наталю Могилевську після 5 років стосунків: дівчина на 10 років молодша за співачку

У житті Наталі Могилевської було кілька великих романів, які не завжди закінчувалися шлюбом. Один із них з Єгором Долініним тривав 5 років. Але одружився бізнесмен з іншою жінкою.

Познайомилися Наталя Могилевська з Єгором Долініним на вечірці в клубі. Бізнесмен привів старшу доньку Василісу, щоб повеселилася, а співачка підійшла до стійки попити води. Розговорилися. Чоловік був засмучений, оскільки щойно розлучився з дружиною. Наташа вирішила його підтримати й чмокнула в щічку.

З ким одружився Єгор Долінін після розставання з Наталею Могилевською

Наступного дня вона сама зателефонувала. Бізнесмен запросив артистку в ресторан. Уже під час першого побачення втямив, що закохався. Вони почали зустрічатися. Єгор категорично відмовлявся відвідувати дім Могилевської. Оскільки на той момент жив із двома старшими доньками (меншенькій було всього 2 роки і її виховувала бабуся) в 3-кімнатній квартирі, то орендував 1-кімнатну квартиру для побачень із коханою.

З ким одружився Єгор Долінін після розставання з Наталею Могилевською

Згодом поселилися всі разом у великій дворівневій квартирі. Та Долініна дратували постійні відвідини стилістів, візажистів та адміністраторів зірки, тому Наталя перебралася жити в сусідню квартиру, щоб її робота не псувала настрій коханому.

Зірка вважає ці 5 років свого життя найкращими. Та чоловік страшенно ревнував її до роботи, а вона не могла покинути купу проєктів. Тож замість весілля закохані розсталися. Могилевська пояснила це тим, що Єгор живе сьогоденням, а вона – завтрашнім днем.

З ким одружився Єгор Долінін після розставання з Наталею Могилевською

Невдовзі Долінін одружився з іншою. Його обраницею стала блондинка, яка на 10 років молодша за артистку. Весілля колишнього зірки з Аліною Муриченко широкий загал настільки детально обговорював, що Наташа звернулася до журналістів із проханням залишити родину Єгора у спокої й перестати викладати світлини з весілля бізнесмена.

Схожі статті

Усього 4 інгредієнти та 3 хвилини часу й на столі глазурований пиріг: випікати не треба – морозити. Смакота

Якщо діти попросять зробити щось солоденьке, тут же беріться за печиво й молоко. Знадобляться ще вершки та шоколад. Решта – справа техніки. Смаколик виходить за лічені хвилини.

66-річний Павло Зібров готовий відмовитися від вусів: “Я зголив би свої вуса, якби зібрати гроші…”

66-річний Павло Зібров носить вуса з 16-річного віку. За пів століття практично не виходив на люди без цього атрибуту. Але тепер артист згоден поголитися начисто.

Коли не знаєш що приготувати, а годувати родину треба: ульотні рублені курячі котлети. Соковиті та смачні

Не знаєте, що приготувати на обід або вечерю, а в холодильнику є куряче філе? Тоді цей рецепт рублених котлет точно допоможе вам уникнути проблем з вибором страви на сьогодні.