Катерина Репяхова показала, як червоніє її перероблений ніс: наче дружина не Віктора Павліка, а Діда Мороза

Відома українська блогерка разом зі своїм чоловіком Віктором Павліком поїхала у відпустку в гори. Знаменитість показала, як виглядає на морозі її ніс після пластичної операції.

Катерина Репяхова, відома українська блогерка та дружина музиканта Віктора Павліка, активно веде особисту сторінку в соціальній мережі Інстаграм. Знаменитість постійно ділиться зі своїми підписниками свіжими кадрами та новинами зі свого життя. Так, наприклад, нещодавно зірка разом із чоловіком вирушила у відпустку в гори. Не змогла Репяхова не пригадати про свій новий ніс – раніше вона зробила пластичну операцію.

Репяхова показала новий ніс

Українська блогерка на своїй Інстаграм-сторінці опублікувала свіжу світлину, на якій можна було побачити ніс знаменитості після пластичної операції. Оскільки зміна зовнішності була омріяною, тепер Катерина Репяхова не втрачає можливості продемонструвати результат і показати, як виглядає її мініатюрний ніс. На гірському курорті в умовах низької температури він почервонів, але блогерка залишилась щасливою.

Дружина Павліка Катерина Репяхова показала, як виглядає її новий ніс після пластичної операції
Дружина Павліка Катерина Репяхова показала, як виглядає її новий ніс після пластичної операції

Катерина Репяхова жартома зазначила, що її новий ніс вперше опинився на лижах і він у повному шоці. Втім, усмішка на вустах української блогерки говорила про те, що вона не може припинити насолоджуватись змінами у своїй зовнішності. Дружина відомого українського музиканта виглядала щасливою не лише через те, що мала змогу відпочити на курорті, але й через свій оновлений зовнішній вигляд.

Дружина Павліка Катерина Репяхова показала, як виглядає її новий ніс після пластичної операції
Дружина Павліка Катерина Репяхова показала, як виглядає її новий ніс після пластичної операції

Нагадаємо, що на початку весни минулого року відома українська блогерка Катерина Репяхова зробила пластичну операцію на носі. Дружина Віктора Павліка не приховувала того, що вона завжди мріяла змінити форму свого носа та зробити його мініатюрнішим. Крім того, знаменитість також зробила ліпофілінг підборіддя – таким чином вона вирішила проблему так званого “другого підборіддя”, яке завжди її турбувало.

Схожі статті

Готую на замовлення вже багато років: моя імпровізація – торт “Кіндер Пінгві”. Коржі як хмарка і ніжний крем

Описати словами смак торта "Кіндер Пінгві" неможливо. Це треба тільки скуштувати, щоб отримати райську насолоду. Бісквітні коржі тануть у роті у поєднанні з ніжним вершковим кремом.

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.